Vďaka každému, kto prispeje na záchranu portálu hradnej brány kaštieľa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Vodný Hrad /  Už v utorok končí naša zbierka na obnovu kamenného portálu hradnej brány seredského kaštieľa. Cieľ sa nám síce už dosiahnuť nepodarí, no blížime sa k sume 5000 eur a aj to nám pomôže posunúť sa v záchrane kaštieľa ďalej.

Chceli by sme vám na dobovej fotke ukázať ako vyzeral spomínaný portál ešte začiatkom 20. storočia. Prvá fotka zobrazuje portál z vnútornej strany parku (od platanov), na druhej fotke je možné vidieť prednú časť.

Na to aby sme portál mohli dostať do takejto podoby potrebujeme aj vašu pomoc a vy máte poslednú možnosť prispieť na jeho záchranu.

Vážime si každé euro a ďakujeme každému, kto prispel.

 

zdroj: Občianske združenie Vodný Hrad Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články