“si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť “čistenie”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Ak v polícii prebieha nejaká “vojna” medzi NAKA a inšpekciou, tak potom musí prebiehať medzi policajtami, ktorých tam nainštalovali za dlhé roky Kaliňák so Sakovou, keďže k žiadnej radikálnej personálnej obmene po voľbách a po nástupe ministra Mikulca na týchto útvaroch nedošlo.
Znamená to, že práve Kaliňákom a Sakovou inštalovaní vyšetrovatelia a operatívci na týchto útvaroch to čo sa naučili za ich “bašovania” t.j. kriviť zákony, že skutky sa nestali alebo neboli trestnými činmi, keď boli slepí, hluchí a nemí (za prachy), teraz tí istí policajti zmenili na trestné stíhanie každého, na ktorého sú čo len dvaja svedkovia-kajúcnici s okamžitým predvedením (vylomenie dverí sa počíta), obvinením a návrhom na väzbu, dokonca aj za skutky, ktoré sa stali v roku 2007 a boli dlhú dobu vyšetrované (kolúzne a preventívne dôvody väzby sú “aktuálne” sic!). Treba však tieto moje pripomienky brať tak, že zločiny obvinení mohli spáchať, len je k tomu málo dôkazov a ešte sú aj zákonne problematické.
Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok. Niektorí donášajú informácie tým starým a sabotujú prácu v presvedčení, že sa staré časy po referende zasa vrátia a druhí sa odtrhli z reťaze, keďže sa chcú zavďačiť novým vládcom v očakávaní nových funkcií, hodností a odmien (osobná pomsta môže byť tiež sladká).
Tí vládcovia predtým zneužívajú bordel, chaos a neschopnosť, ktoré do polície sami zasiali, živili a tí noví sťahujú “smotanu”, keďže si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť “čistenie”. Z tejto situácie nato doplatia len občania Slovenska a zvýši sa celospoločenská dezilúzia.
Zdroj: FB  13.jula 2021
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články