V sobotu úradoval opitý vodič v obci Dolná Streda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  V sobotu úradoval opitý vodič v obci Dolná Streda, v okrese Galanta. V ranných hodinách nezvládol 47 ročný vodič parkovací manéver, a s autom Hyundai ix35 oškrel Seat Altea.

Jeho dychová skúška bola pozitívna, policajti mu namerali 1,77 promile. Muž bude riešený v tzv. superrýchlom konaní.

Policajti vodiča obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čo mu hrozí trest odňatia slobody až na 1 rok. O jeho vine a treste budú rozhodovať príslušné súdy.

Polícia opätovne vyzýva vodičov, aby nesadali za volant pod vplyvom alkoholu, ani na krátke vzdialenosti, či počas hlbokej noci. Neriskujte, „nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch“.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Nejde o škodu ale ze bol napitý frajer ked sadol za volant ale ty si asi tiez podobný inteligent ked ta zaujima len kolko € bola škoda… keby zrazi nejake decko tak tiez napises ze “kolko škody”? Sa uvedom

  2. Gilotina ty trubka ty urcite vsetko vies a co nevies to sa doucis🤣vyjadril sa k tomu co urobil,oškrel lak.nikoho nezrazil.ty sa uvedom a nerob zaveri co sa nestali.keby,keby,keby,sedlaci.

  3. Takže podľa tvojej chorej logiky, keďže opilec za volantom spôsobil len malú škodu, tak by mal dostať len malý trest. Zákon hovorí o absolútnom zákaze alkoholu za volantom, nie o výške škody spôsobenej ožratým šoférom. Ži si vo svojom jebnutom obmedzenom svete aj ďalej a potom sa nezabudni za čudovať, keď sa raz zobudíš v base za to, že si sa “len trošku” najebal.

  4. Vždy, keď čítam komentáre seredanov, ktorí obhajujú opitého vodiča a podobne, plačem a zároveň sa smejem a tesim sa, že som pred 20-timi rokmi zdvyhol kotvy z tohoto seredskeho panoptika a odišiel som žiť tam, kde pomer normálnych ľudí voči nenormalnym je podstatne priaznivejši. Moji predkovia žili v Seredi od nepamäti a ja som mal mesto vždy veľmi rad. Ale tupcov tam od 90-tych rokov pribudlo x násobne a moje deti NIKDY do Serede nepôjdu na dlhšie, ako na návštevu. Všetkým preživšim normálnym ľuďom v Seredi prajem veľa zdravia a síl.

  5. Pocuvaj ty zebrak sedlacky kto ti je kokot,ja ti dam takeho kokota ze ta v riti pichne.ja si nezastavam opiteho vodica,ale sposobil skodu co sposoby hocijaky lempl seredsky sedlacky a hocijaka pica za volantom a ty si z toho spravil horor,ze deti sa zabijaju.a nemaj silne reci ty buzerant,mozme sa hned stretnut a a take facaky ti dam ze sa doseres!ja som roman z dolnej stredy,ty si kto ty zebrak?

  6. Pardon to nebolo asi pre gilotinu ale zebraka sedlackeho Pre kokota nado mnou.l 13. júla 2021, 10:39

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokLavička pokoja a vďaky
Ďalší článokHádzanárske leto 2021
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -