Úspech BK Lokomotíva Sereď: kadetky získali titul MAJSTERIEK SR, kadeti sú VICEMAJSTRAMI

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Basketbalový klub Lokomotíva Sereď opäť zaznamenáva jeden úspech za druhým: „Nesmierne nás teší, že napriek nepríjemnostiam, ktoré poznačili túto sezónu (nemožnosť 5 mesiacov trénovať) sme sa mohli opäť dostať na palubovky. Počas dlhej prestávky to naše hračky a hráči nevzdali, neustále plnili individualne tréningové plány, stretávali sa s našimi trénermi na online tréningoch, pracovali na sebe a robili všetko preto aby sa po návrate na palubovky mohli opäť porovnávať s najlepšími družstvami na Slovensku. Po obnovení sezóny sme sa pustili s chuťou do všetkých zápasov a bolo vidieť, že máme radosť z toho, že sme opäť v telocvični. Išli sme od zápasu k zápasu a užívali si každý moment na palubovke. Naše snaženie nebolo márne, čoho výsledkom je aj fakt, že opäť patríme medzi najlepšie kluby na Slovensku !“

Prvé dni prázdnin patrili basketbalovým turnajom Majstrovstiev SR kadetiek a kadetov U17 2020/21. Kým kadetky odohrali zápasy vo Zvolene, kadeti si to rozdali vo Svite. Družstvá počas finálových turnajov po dlhom čase mohlo povzbudzovať aj obecenstvo, ktoré bolo prítomné za predpokladu splnenia podmienok pre vstup a účasť na hromadnom športovom podujatí, vyplývajúcich z opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Niekoľkodňové napínavé zápasy medzi družstvami skončili pre SEREĎ viac ako pozitívne.

KADETKY U17 BK Lokomotíva Sereď sa stali majsterkami Slovenska pre rok 2021. Vo finálovom zápase si to rozdali s MBK Stará Turá – BK Lokomotíva Sereď 50:52 (29:24)

KADETI U17 zo Serede obsadili na majstrovstvách krásne druhé miesto a stali sa vicemajstri Slovenskej republiky 2021. Majstrami Slovenska sa stali kadeti Interu Bratislava, keď vo finále zdolali pomerom 103:82 Sereď.

- Inzercia -

Všetkým srdečne blahoželáme !

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články