Koncert Nedvědovcov v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Bistro Raketa začiatkom prázdnin spustilo sériu koncertov pod názvom SEREĎ OPEN AIR 2021. Medzi pripravené lahôdky určite patril koncert Františka a Vojtu Nedvědovcov, ktorý sa odohral v nedeľu 4. júla.

O príjemné nedeľné popoludnie sa postarala predkapela NEZNÁMI, ktorí sú na scéne od 1999. Ich repertoár tvoria známe country piesne ale aj vlastné skladby. Vo večerných hodinách ich na pódiu vystriedali František a Vojta Nedvědovci. Naživo a pod holým nebom si diváci mohli vypočuť známe hity ako Stánky, Valčíček, Růže z papíru a iné.

Fanúšikovia Nedvědovcov boli skôr zvyknutí na koncerty bratov Honzu a Františka. No bratia už istý čas spolu nekoncertujú, nakoľko sa ich cesty rozišli. Po odchode Honzu z hudobnej scény, sa František rozhodol pokračovať s ich najväčšími hitmi, ale i svojimi najznámejšími pesničkami. Vydal sa na sólovú dráhu a momentálne hrá so svojou skupinou spolu so synom Vojtom, ktorý v nej hrá na 12-strunovú basgitaru. Vojta zároveň pôsobí aj v skupine Príbuzní so svojím strýkom Janom. František po ťažkej chorobe a náročnej liečbe opäť naberá na sile. Po období, kedy nemohol spievať si koncerty so synom doslova užíva.

Návštevníci okrem koncertu, kladne hodnotili aj vynovený areál, ktorý Bistro Raketa zrenovovalo ale aj perfektnú organizáciu. František a Vojta Nedvědovci si dokonca nenechali ujsť príležitosť povoziť sa aj na katamaráne Eleanor. Váh totiž ponúka krásny pohľad na seredskú okolitú prírodu, čo obaja hudobníci aj ocenili.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -