Detská P-T-S

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŚ Juraja Fándlyho /  Prázdniny sa už začali, ale ešte zopár detí prišlo vo štvrtok aj v piatok do školy, aby mohli trénovať na atletickú súťaž Detskú P-T-S, ktorá sa konala 3.7. v Trnave.

Bolo to krajské kolo, na ktoré si prišli zasúťažiť deti z atletických klubov z Jablonice, Bojničiek, Piešťan…

Naše družstvo Pohybko Sereď v zložení: Viki Slováková (3.A), Dominika Skutilová (4.A), Saška Honzová (4.A), Matej Vranka (4., Šimon Beňo (5. a Samko Valach (5. súťažili ako jeden tím v 6 disciplínach : skok z miesta, beh cez prekážky, hod medicinbalom vzad, štafetový beh, hod vortexom a 6-minútový beh.

Naši atléti si športové podujatie naplno užili, do svojich výkonov dali všetko, navzájom sa povzbudzovali a nakoniec sa tešili z krásneho 2. miesta. Patrí im veľká gratulácia a pochvala za výbornú reprezentáciu školy a takisto poďakovanie aj ich rodičom, ktorí boli opäť ochotní zabezpečiť nám odvoz na súťaž a zároveň boli aj našimi fanúšikmi.

Ďakujeme! Všetkým deťom želám krásne prázdniny a verím, že v novom školskom roku sa bude môcť už cvičiť a trénovať naplno.

Gombáriková

 

zdroj: ZŠ Juraja Fándlyho Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články