Dve kadetské družstvá v boji o titul Majstra Slovenska 2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

BK Lokomotíva Sereď /  Nesmierne nás teší, že napriek nepríjemnostiam, ktoré poznačili túto sezónu (nemožnosť 5 mesiacov trénovať) sme sa mohli opäť dostať na palubovky.

Počas dlhej prestávky to naše hračky a hráči nevzdali, neustále plnili individualne tréningové plány, stretávali sa s našimi trénermi na online tréningoch, pracovali na sebe a robili všetko preto aby sa po návrate na palubovky mohli opäť porovnávať s najlepšími družstvami na Slovensku.

Po obnovení sezóny sme sa pustili s chuťou do všetkých zápasov a bolo vidieť, že máme radosť z toho, že sme opäť v telocvični. Išli sme od zápasu k zápasu a užívali si každý moment na palubovke. Naše snaženie nebolo márne, čoho výsledkom je aj fakt, že opäť patríme medzi najlepšie kluby na Slovensku!

Nie len, že si 3 naše družstvá zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenska, ale dokonca 2 z nich to dotiahli až do finále!!! (Starší žiaci majú Majstrovstvá Slovenska na programe o týždeň.)

Finálový program Majstrovstiev Slovenskej republiky (nedeľa 4.7.2021)

Kadetky U17
15:45 MBK Stará Turá – BK Lokomotíva Sereď

LIVE štatistiky : https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/EXTW/1899395/?fbclid=IwAR0GuWrkvCFwyniXpv5c9ul8L_1rynxzb7laeA_856suJ0Oo-pYmRD4hHXc

LIVE prenos : https://youtu.be/YTV2B5xFquc

Kadeti U17
16:45 Inter Bratislava – BK Lokomotíva Sereď

LIVE štatistiky : https://fibalivestats.dcd.shared.geniussports.com/u/ESBL/1899411/?fbclid=IwAR1YX74bz4Exwmthq5XoCR5vyy4kDOCL-mmh3vtfeXcTUEGSTT-CP7cNaAc

LIVE prenos : https://youtube.com/channel/UCDHAPzGLjc9_5xkGFewZ1vw

Držíme palce našim družstvám v boji o titul Majstra Slovenska 2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -