Tento vodič je jeden veľký “prúser”. Policajti žiadajú preňho väzbu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Veď posúďte sami:

 

 1. Nehoda na D1, auto na streche
 2. Útek z miesta nehody
 3. Auto Citroen Berlingo dočasne vyradené z evidencie
 4. Auto malo každé evidenčné číslo iné
 5. Jazdil v čase zákazu, bez vodičského preukazu
 6. Pravdepodobne pod vplyvom drog

 

Takýto vodič jazdil v utorok, v skorých ranných hodinách po diaľnici D1. Nezvládol riadenie a auto, kúsok pred odbočkou na Piešťany, prevrátil na strechu. Dochrámaný po nehode sa dal na útek. Muža videli po nehode v Piešťanoch a policajti ho krátko na to zadržali. Dychová skúška bola negatívna, no správanie muža bola viac než divné. Policajti požiadali lekára o odber krvi, moču a akútny toxikologický rozbor. Už pri prvom kontakte s vodičom lekár potvrdil prítomnosť omamných látok. Policajti lustráciou navyše zistili, že vodič jazdil v čase 5 ročného zákazu a auto bolo dočasne vyradené z prevádzky. Značky na aute pochádzali z dvoch iných, rozdielnych vozidiel.

Policajti ho zatiaľ obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia a vzhľadom na všetky okolnosti, a po dohode s dozorujúcim prokurátorom, žiadajú, aby bol obvinený stíhaný väzobne. Po výsledku toxikológie nie je vylúčené, že bude trestné stíhanie rozšírené aj pre iný trestný čin.

 

PO NEHODE CHYTILI AJ ĎALŠIEHO NA D1

Nehodu s útekom riešili policajti aj včera. 24 ročný Oravčan nabúral na diaľnici do kamióna. Nehodu sa snažil ešte ututlať a dohodnúť sa s vodičom kamiónu, aby nič neoznamovali. Po neúspešnom vyjednávaní sa nakoniec rozhodol pre útek do poľa. Policajti ho zadržali. V dychu mal takmer 1,5 promile. Súd ho v tzv. super rýchlom konaní už odsúdil.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. To je chuj ten oravák. Rozhodol sa pre útek do poľa. 🤣 A kam až chcel utekať? Skutočne hrdinské a racionálne riešenie. Forrest Gump. Ožratý človek, hotové teľa.

 2. Zavrieť a ešte sa oň starať a doplácať na neho?
  Prd.. Odrbať!
  Na tom “vyspelom západe”, čo nám ho tu vnucujete by šiel dolu v okamžiku, ako by sa pokúsil ujsť..

 3. keby niekoho zrazil, naparil by som mu všeobecné ohrozenie a pokus o vraždu, keďže konal cielene a premyslene.

 4. Nie zavriet,tam sa naučí dalším zločinom,prevýchovné centrá treba budovat,ved tá naša krásna únia nám dá financie na takéto potrebné projekty.Budovat cielene osobnost,prevýchovou,až pokým si človek neuvedomí,že spáchal nejaký prečin a podobne,ako to funguje vo vyspelom svete.Má na to únia?chce to?Ked chce tak nám na to vyčlení miliardy,mi to vybudujeme a budeme ako švajčiari.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -