Prerušenie distribúcie elektriny – oznámenie verejnosti

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Západoslovenská distribučná /29 JÚN 2021/
V mene spoločnosti Západoslovenská distribučná, a.s. ako držiteľa povolenia na prevádzkovanie distribučnej sústavy, podľa § 31 ods.2. písm. t) zákona č. 251/20i2 Z. z. o energetike v platnom znenĺ oznamujeme, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy alebo v ich ochrannom pásme, budú bez dodávky elektriny nasledovné ulice v dňoch:

dňa 12.07.2021 od 11:00 do 14:00 na uliciach Hornočepeňská, Horný Čepeň, Hviezdoslavova, Komenského, Dolnomajerská ,
dňa 13.07.2021 od 11:00 do 15:00 na uliciach Hrnčiarska, Ivana Krasku, Malá, Kúpeľné Nám, Nám. Slobody, Parková, Pivovarská, Podzámska, SNP, Vojanská, Záhradná, Čepeňská, A. Hlinku, Hornomajerská, Komenského,
dňa 14.07.2021 od 07:30 do 11:30 na uliciach Slnečná , Hviezdoslavova, Jilemnického, Krásna, Fraňa Krála, Nová , Slnečná, Čepeňská, Šulekovská,
dňa 14.07.2021 od 11:30 do 14:00 na ulici Kasárenská,
dňa 15.07.2021 od 07:30 do 11:30 na uliciach 8 Mája, Dlhá, Dolnočepeňská, Jasná, Lúčna, Pod Hrádzou, Jelšová, Strednočepenská, Vážska
dňa 16.07.2021 od 07:30 do 11:30 na uliciach Cukrovarská, Dolnostredská, Kukučínová, Mládežnícka
dňa 16.07.2021 od 11:00 do 14:00 na ulici Malý Háj

 

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. No po štyroch hodinách bez elektriny v tomto teple už aj potraviny v chladničke/mrazničke dostanú zabrať.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články