Nová liečebná metóda – Padni komu padni“ – zaznamenala nebývalú účinnosť.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Nová liečebná metóda – Padni komu padni“ – zaznamenala nebývalú účinnosť.

Psychický chorá sudkyňa, ktorá bez advokáta nedokázala sama trafiť do súdnej sie-ne a bez väzenskej stráže do cely, po prepustení na slobodu sama trafila priechod pre chodcov.
Oligarcha Pellegríniho, v kolúznej väzbe, oznámil rovnakú chorobu s požiadavkou na tepláky.
Po slovách súdruha Pellegríniho – Hlas-SD nemá nič spoločné so Smerom – prišla smutná správa. Peter Pellegríni, zakladajúci člen SMER-SD – náhle skonal.
Strana HLAS-SD verí, že nová liečebná metóda pomôže oživiť autora výroku – Padni komu padni – a sám trafí pred vyšetrovateľa.. Sudcu i bachara.
Robert Fico tvrdí, že účinnosť jeho politiky ešte z roku 2002 vo vídeu – Majster Poriadok, citujem – „ Už nikdy žiadne škvrny neuvidíte, každej škvrny sa zbavíte“ – dehonestoval Pellegríni, ktorý v tom čase nosil tvár Mečiara a Dzurindu.
Jedným dychom dodáva, že má indície o protiústavnosti referenda, čo ho motivovalo hľadať igelitovú taštičku, kartáčik a zubnú pastu. S opravou hesla jeho mladosti – „Vždy pripravený“.
Nové a nové obvinenia Brucha, nedávajú spať obom socialistom a spoločnosti víziu krátkej budúcnosti.
Po náleze ústavného súdu o protiústavnosti referenda s cieľom návratu socialistov k moci a ich voličom k podvodu z novembra 2002 s názvom , „Návrat k ľudskej dôstojnosti“, slovenské zdravotníctvo verí, že psychiatrické oddelenia v správe Väzenskej a justičnej stráže zvládnu nápor pacientov rovnako, ako ich kolegovia pri druhej vlne čínskeho netopiera.
Ja verím, že poniektoré Taláre odolajú vábeniu špinavých peňazí, ktoré Majster poriadok ešte neprepral pod zákonom prípustnou kauciou prepustenia na slobodu. a dajú prednosť posvätnemu právu.
Právu voličov vyjadrené jednoducho :
Z výslnia podvodnej a zločineckej politiky do tieňa väzníc.
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Varga,ha,ha,ha,to si už ozaj myslíte,že ľudia sú všetci hlúpi.Ved toto už nezaberá,nájdite si novú tému.

  2. Veruze,vsetci niesu hlupi,to len ti,co stale veria smerohlasu jamkateho petka p.(teplleho) a jeho bossovi sefovi smer-mafia.s.r.o. rysavemu bradavicnatemu hranolovi….

  3. pre smer=hlas=mafianska skupina 30. júna 2021, 7:32, a mudri veria komu??? no daj ty naivna ovecka!!!

  4. Joooj ešte že máte mafiána Kollára, zlodeja a psychicky narušeného Matovica a demontáž Sulika čo je asi zaujaty a nadržaný na veci tak bozkáva v live vysielanie mikrofón. Paráda tleskam .. radšej nech si kradnú a kam aj ja niečo a cítim zmenu ako henten odje*ok z Trnavy čo krásny sebe a ľudia živoria

  5. Joooj ešte že máte mafiána Kollára, zlodeja a psychicky narušeného Matovica a dementa Sulika čo je asi zaujaty a nadržaný na veci tak bozkáva v live vysielanie mikrofón. Paráda tleskam .. radšej nech si kradnú a mam aj ja niečo a cítim zmenu ako henten odj*ok z Trnavy čo kradne sebe a ľudia živoria.

  6. Padni komu padni… no mne už padla sánka z toho ako sa všemožne snažia mocipáni napchať do nás tie vakcíny. Nasilu aj pod nátlakom,vyhrážkami aj podplácaním… len oni sami sa nechcú dať očkovať. Zaujímavé !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -