PRÁVE TERAZ: Nehoda na Cukrovarskej ulici – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Práve v tejto chvíli polícia dokumentuje dopravnú nehodu na Cukrovarskej ulici v Seredi, neďaleko Kauflandu.

Doprava je čiastočne obmedzená ale polícia riadi dopravu.

Jazdite opatrne !

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 28.06.2021 – tlačová správa KR PZ Trnava

Dopravní policajti z Galanty boli, v sobotu ráno, privolaní ku zrážke dvoch osobných áut na Cukrovarskej ulici v Seredi. Vodič auta VW Tiguan nedodržal bezpečnú vzdialenosť za autom Porsche Cayenne jazdiaceho pred ním. 43 ročný vodič Porsche chcel odbočiť vľavo, keď 50 ročný vodič VW nestihol zareagovať a následne do neho narazil. Policajti vykonali s oboma vodičmi dychové skúšky s negatívnymi výsledkami. Pri kolízii sa nikto z účastníkov nezranil. Polícia vec eviduje ako škodovú udalosť. Vinníka nehody policajti vyriešili napomenutím.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Niekto tu vie že sme sa vyvinuli z opice.
    Máš to dokazane ty neandrtalec nedovyvinutý 🙂

  2. Na tejto stranke opice nazyvaju spinavych olaskych ciganov. Bud su prizivene na ciziakoch alebo priamo z osady.

  3. Je zaujimave ze vinníka vyriesili napomenutim ked bezne za to davaju vinnikom nejaku pokutu a to minimálne uz len kvôli vyjazdu. Ale samozrejme ked je v tomto pripade vinnik byvali policajt a este k tomu pocas prace ako pracujuci v autoskole sposobi nehodu, tak je to len napomenutie. Tu sa pouzije iny meter ako na bezneho vodica.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články