Sen sa stane skutočnosťou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už to budú dva školské roky, čo na ZŠ Juraja Fándlyho snívame o modernizácii priestorov školy a postupnými pomalými krôčikmi sa ju snažíme premeniť na priestor priateľský k deťom. Keď bola v máji 2021 zverejnená výzva Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu s názvom „Modernejšia škola“, veľmi sme sa potešili. Vypracovať projekt na modernizáciu priestorov bola pre nás veľká výzva. Všetky naše smelé plány, myšlienky, nápady a inšpirácie sme vyhodnocovali, triedili a nakoniec spracovávali do finálnej podoby. Stálo nás to veľa času a energie, no dočkali sme sa vytúženej odmeny. Náš projekt bol schválený, a tak sa v lete pustíme do modernizácie. Na škole vzniknú tri nové centrálne oddychové zóny a šesť malých oddychových zón v triedach 1. a 5. ročníka. Tieto priestory však nebudú slúžiť len na oddych. Budú to miesta na tvorivé dielne, miesta na besiedky a kultúrne vystúpenia pre rodičov a starkých, miesta kde získate informácie, miesta pre chvíle radosti cez prestávky, miesta pre blokové a zážitkové vyučovanie. Moderné, motivujúce, mimoriadne, multifunkčné, milé … Jednoducho miesta s veľkým M. A na to všetko sme získali krásnych 30 000 €. Z 1845 podaných projektov, bolo podporených 144 a my sme medzi nimi.

Veríme, že v septembri privítame našich žiakov v škole, ktorá bude dýchať životom nielen v triedach, ale i v týchto doteraz „hluchých“, denne obchádzaných, nevyužitých priestoroch.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -