Opäť piatok s tragickým koncom. Motorkár po zrážke podľahol zraneniam

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Dnes, krátko po 13:00 h, polícia prijala oznámenie o kolízií medzi motocyklistom a nákladným autom v okrese Trnava.

K dopravnej nehode prišlo na ceste III. triedy medzi obcami Buková a Trstín. Podľa prvotných informácií mal 33 ročný vodič motorky predbiehať nákladné auto a v neprehľadnej zákrute sa následne čelne zraziť s protiidúcim kamiónom. Na miesto bol vyslaný aj záchranársky vrtuľník. Motorkárovi, žiaľ, privolaní záchranári už nedokázali pomôcť a svojim zraneniam podľahol.

Policajti na mieste riadia dopravu, pretože je cesta, z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody, neprejazdná.

Polícia okolnosti a presné príčiny tragickej nehody vyšetruje.

Dôrazne žiadame vodičov motocyklov, aby situáciu na cestách nepodceňovali a najmä v neprehľadných úsekoch ciest a zákrutách zvýšili opatrnosť a dôsledne rešpektovali dopravné značenie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Načo, povedzte mi načo predbiehal? Kam sa tak strašne ponáhľal? Do hrobu? Tam sa netreba ponáhľať 😢

 2. V rámci spravodlivosti by sa mal zadrbať každý, kto predbieha v neprehľadnej zákrute. Lepšie ako by mal na to doplatiť nevinný. A teraz do mňa.

 3. Anonym.., plný súhlas.
  Od nikoho nežiadam striktné dodržiavanie predpisov, ja tiež nie som svätý.
  Ak má niekto naponáhlo a zdá sa mu, že mojich 110 na okreske je málo.., tak nech si ide.
  Ale kam do pi*e sa tlačia, keď ide kolóna a v protismere nič nevidia??

 4. Načo keď idem na kombajne sa na mna lepia cyklisti z AB dresmi??? Obehnúť nechcú len sa držia žatca aby nemuseli tahat

 5. Dalsi Dobrovolny darca organov Je piatok a rozhodol sa svojou smrtou potesit niekoho menej stastneho

 6. Všetko je o ľuďoch. Prečo napr. traktorista, ktorý ide na nižšej rýchlosti, stále ide si svojim tempom a neuberie na rýchlosti, aby auto, ktoré ide v jeho závese mohlo bezpečne ho obísť. Ak by ho predbehol, prekročil by rýchlosť a hrozí mu pokuta.

 7. Ten traktor asi nejde tak pomaly, keď pri obiehaní prekrocis rýchlosť. Tak choď za traktorom a rýchlosť máš akurát.

 8. Je videť že si učiteľ…. koľko má spomaliť traktor? Pri dnesnej premávke je za traktorom nonstop kolóna

 9. K tým traktorom..
  Po ceste na Senec zo Sládkovičova jazdia kkti od Agromačaj s prívesmi. Idú cca 70 KMH, bez akéhokoľvek snahy sa aspoň držať pri pravej krajnici. Brzdia kamióny a zbytočne vytvárajú kolóny..
  Pritom kkti majú popri ceste vlastnú, starú, pôvodnú.
  A potom človek, keď nechce stráviť 45 min v kolóne (zažil som 2x), tak musí bezhlavo predbiehať a hodne nad limit stanovený zákonom.

 10. Keď už sa teda držíme zákona, tak si myslím, že predbiehať rýchlosťou 90km/h traktor, ktorý ide 70 km/h, je celkom v pohode. Či?

 11. Anonym, keď sa za traktor nastávajú kamióny, ktoré majú 40 ton a nemajú šancu ho obehnúť, tak ti 90 nebude stačiť.
  A to len preto, že debilko nerešpektuje medzinárodnú cestu a nejde po tej, čo je pre nich.
  To samé idioti, čo idú 60 do Sládkovičova cez obchvat, miesto toho, aby sa na kruháči do Veľkých Úľan stiahli po starej..
  Hlavne, že zelení kkti budú lietať s radarom a honiť si ego, lebo obiehal..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články