Poznáte tohto muža? Je podozrivý z krádeže 2 bicyklov z okolia Kauflandu v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď/  Mestská polícia prosí občanov o pomoc pri stotožnení osoby, ktorá je podozrivá z krádeže 2 bicyklov z okolia Kauflandu v Seredi.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Žasnem nad tými kamerami.tolké peniaze a na každom rohu sú..ale ked chces poriadnu foto tak je to kockaté…

 2. RED ME NOTE9 .. majiteľ tohto telefónu sa pochválil takýmito zábermi 🙂
  ctihodný občan Kane.

 3. Foto z monitora a riadne orezane. Hanba… Davam bod za nahodu ze ho vobec nejaka kamera zachytila pretoze cim je tych kamier viac tak malo kedy nieco zachytia. A to mi musi dat za pravdu kazdy. Kvalita kameroveho zaznamu hlavne v Seredi nedosahuje kvality ani SD nieto este FHD (v noci nehovoriac) a to sa do nich investovalo tolko financii….

 4. Ja nechápem kto urobil takúto amatérsku fotku smiešne a absurdné takto toho pervitýnca nedostanú !

 5. nedokážu si vypnúť vodoznak na mobile nieto este vyexportovat záber z kamerového systému

 6. divim sa kolko hlupakov tu zase komentuje nepodstatne veci. Ale co sa divim, ved SOL. Ano fotka je neostra, ale ak niekto pozna toho potkana na zaberoch, tak ho s urcitostou rozozna. Ludia riadne ste zmagoreny s tej TV. Vo filmoch vidite ako Horacio z odrazu na blatniku auta pomocou pocitaca a filtrov vyrobi ostru fotku a rychlo najde pachatela a myslite si ze to takto funguje aj v reali 😀 😀 :D. Ved sa preberte, nebudte hlupe ovce. PS: a ano mohli by byt mozno v meste kvalitnejsie kamery, ale ako kazdy vieme vsetko bude zrejme v peniazoch. Kazde mesto skace len do takej vysky ako mu peniaze dovolia. Ja len dufam ze dakto ho na tej fotke spozna. To je pointov tohto clanku. Tak “lovu zdar” ako sa hovori :).

 7. keby boli lepšie kamery tak Majko prvý kričí ze zlodejina D :D: 😀 😀 (spolu s vyššie komentujucimi) ale inak súhlasím plne so Seredanom a pobavil som sa na Horaciovi 🙂 ale presne taka je realita

 8. človek aby sa už ozaj bál nechať svoj bicykel niekde na verejnom priestranstve hoci aj zamknutý kvôli takýmto chrapúňom

 9. Tak čo sa týka tých kamier myslím si že pár ľudí si natom už riadne nahrabalo do vrecka a dosť kamier v Seredi je protizákonných keďže narušujú súkromie .
  A čo sa týka kradnutia tak teraz sa bude kradnúť všetko a nezabúdajme aj na staré dobré LPčko keďže všetkých pozatvarali a ceny vystrelili hore a dostupnosť je ťažšia ktomu tak fetky ukradnú všeličo len aby mali na dávku akcia reakcia .
  Nehovorím že to čo robili je správne ale bolo to aspoň regulované a nekradlo sa tu ako kedysi takže zas budete mať vykradnute autá pivničky a podobne

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články