Policajti objasnili v Seredi krádež bicyklov. Dvaja bratia sú obvinení.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava  Seredskí policajti obvinili z krádeží dvoch bratov, 39 ročného Petra a 38 ročného Pištu.

Na prelome mája a júna ukradli v meste Sereď 4 bicykle. Dva z nich zmizli zo stojanov, pred logistickým centrom v Seredi. Jeden odstrihli kliešťami počas vyučovania v areáli miestneho gymnázia a ďalší pred nákupným centrom.

Policajti preverili kamerové záznamy mesta a v spolupráci s galantskými kriminalistami, osoby po operatívnej línii stotožnili.

Bicykle však už majitelia neuvidia.

Značkové bicykle po krádežiach bratia rozpredali a peniaze minuli pre vlastnú potrebu. Majiteľom spôsobili škody za takmer 2000 eur. Obaja sú stíhaní pre prečin krádeže spolupáchateľstvom.

Polícia upozorňuje, že v prípade kúpi kradnutého bicykla sa osoba vystavuje riziku, že bicykel jej polícia môže zaistiť. Príde tak nielen o zakúpený tovar, ale aj o peniaze, ktoré dala zlodejom. Navyše, ak kupujete tovar na ulici za „výhodné ceny“, podporujete tým osoby k ďalším krádežiam.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Z mestskú políciu zasa super spolupráca po oznámení našli na kamerách , ďakujem Štátny kašlú na to tam má odbili

  2. Neviem ale nie sú to tie poloopice – Ludoopy Halenárovci ????? Tým by mohli zdechnút a vykapat potkani to bude len a iba dirigovať a drogovat

  3. Asi,21.6.20o 21.15:35h,o štátnych policajtoch mi ani nehovorte,včera som mala tú česť a mala som dojem,že ich otravujem.Jeden mladý policajt a žena,tiež mladá.

  4. rad by som poznal skutočné meno toho frajera co sa sam nazval “OPICOU”, a ci aj pod vlastnym menom bude schopny takych degenerovanych komentarov

  5. OPICE vedia od kedy písat? Aj ked len samé sprostosti a hlavne drzé pič….y. Opičke očividne chyba bananik

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články