Materiály o ktorých budú poslanci rokovať, si na nefunkčnom odkaze mestského webu nepozriete

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Na oficiálnom webe Mesta Sereď je uverejnená pozvánka na zasadanie MsZ:

„Návrh programu zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Seredi 24. júna 2021
[2021-06-17]

P R I M Á T O R    M E S T A    S E R E Ď    z v o l á v a

v zmysle § 12 ods. 1 zákona č. 369/90 Zb. o obecnom zriadení
v platnom znení zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Seredi na deň 24. júna 2021 o 8,00 hod. do veľkej zasadačky Mestského úradu v Seredi.“

Program rokovania sa občan dozvie, no prekvapený zostane vtedy, keď bude mať záujem oboznámiť sa s materiálmi k jednotlivým bodom.

Na stránke to vyzerá tak, ako keby naše mesto bolo najtransparentnejšou samosprávou v širokom ďalekom okolí. Skutočnosť je ale iná. Po kliknutí na tlačítko  „MATERIÁLY„, sa zobrazí tento oznam:

Stav zadokumentovaný na fotografii je z nedele 20.06. 2021.

Ide o náhodu, úmysel, alebo „len“ niektoré materiály majú byť „ušetrené“ pohľadu občanov čo najdlhšiu dobu?

AKTUALIZOVANÉ: 21.06. 2021 8:20

Na titulnú stránku webu Mesta Sereď bol doložený ďalší materiál, no odkaz na materiály smerujúci z hlavnej stránky je stále NEfunkčný.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Poslanci pozor pri predaji pozemkov v strednom cepeni. parcela 514/111. zamedzite pristup k pozemkom.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články