Tragická zrážka auta s motocyklistom v Dvorníkoch. 46 ročný motocyklista prišiel o život

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   K nehode s tragickým koncom došlo dnes, krátko pred 13.00 h v k. ú. obce Dvorníky, v okr. Hlohovec.

Polícia je na mieste nehody a zisťuje okolnosti, za ktorých došlo k čelnej zrážke medzi autom a motocyklom. Silný náraz neprežil vodič motocyklu, z neďalekej obce. V aute VW Passat sa nachádzali dvaja muži. Jeden z nich z miesta nehody ušiel. Policajti ho krátko na to vypátrali a zadržali. Výpovede osôb na mieste nehody sa rozchádzajú aj v tom, kto mal sedieť za volantom auta. Presné príčiny nehody ako aj mieru zavinenia polícia preveruje.

 

Upozorňujeme, že útek z dopravnej nehody je pre vodičov priťažujúca okolnosť a v prípade vážnejších zranení môžu byť osoby odstíhané aj z prečinu neposkytnutia prvej pomoci.

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Podľa fotiek to nebol čelný náraz, ale auto vychádzalo z poľnej cesty a nedalo motorke prednosť.

  2. Ak sa výpovede rozchádzajú v tom kto sedel za volantom auta, je jasné kto je vinný…

  3. Skurvený feťák Valla bodaj skapal a ešte aj utiekol úbohý potkan zbabelí , presne akého ho poznáme smrť za smrť !!!! !!!!

  4. takemu jak je on sa nic nestane…dufam, ze ten arogantny zmrd zhnije v base. tam aspom nikoho nevinneho nezabije…

  5. Šofér je pojebany fetos ktorý nemá ani vodicak preto aj utiekol zmrd skurveny fetacky

  6. Nieraz som videl fetky vyskerene od ucha k uchu ,letiet cez plnu ciaru obiehajuc auto za autom.Zaujimave je, ze v inych statoch pri kontrole automaticky robite drogovy test, len u nas to akosi nejde, ktovie preco?😉

  7. Chcem sa Vás popýtat, kto bol ten druhý ??? Skúste mi odpísať . Nebol to prosím vás ten zkokotenec preferovaný kokotožrút ,, KOŠAŘ z Dvornikov prvá ulica na ľavo od Vinohradov ? a piaty dom ??? Po pravej strane v tej uličke ? Prosím vás dajte mi vedieť .

  8. Pre ABC vinikajuci komentár a vístižny ale u nás kín dôjde k takejto inteligencii od štátnych orgánov tak to bude v roku kométy .

  9. Drnco je suchý krypeľ a prostytút necháva sa opýchat od bohatých teplú chov do trutola ten úbohý feťák vychrdnutý keby chcel zdechnút mrcina prepervitýnovaná

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články