Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Ak v polícii prebieha nejaká „vojna“ medzi NAKA a inšpekciou, tak potom musí prebiehať medzi policajtami, ktorých tam nainštalovali za dlhé roky Kaliňák so Sakovou, keďže k žiadnej radikálnej personálnej obmene po voľbách a po nástupe ministra Mikulca na týchto útvaroch nedošlo.
Znamená to, že práve Kaliňákom a Sakovou inštalovaní vyšetrovatelia a operatívci na týchto útvaroch to čo sa naučili za ich „bašovania“ t.j. kriviť zákony, že skutky sa nestali alebo neboli trestnými činmi, keď boli slepí, hluchí a nemí (za prachy), teraz tí istí policajti zmenili na trestné stíhanie každého, na ktorého sú čo len dvaja svedkovia-kajúcnici s okamžitým predvedením (vylomenie dverí sa počíta), obvinením a návrhom na väzbu, dokonca aj za skutky, ktoré sa stali v roku 2007 a boli dlhú dobu vyšetrované (kolúzne a preventívne dôvody väzby sú „aktuálne“ sic!). Treba však tieto moje pripomienky brať tak, že zločiny obvinení mohli spáchať, len je k tomu málo dôkazov a ešte sú aj zákonne problematické.
Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok. Niektorí donášajú informácie tým starým a sabotujú prácu v presvedčení, že sa staré časy po referende zasa vrátia a druhí sa odtrhli z reťaze, keďže sa chcú zavďačiť novým vládcom v očakávaní nových funkcií, hodností a odmien (osobná pomsta môže byť tiež sladká).
Tí vládcovia predtým zneužívajú bordel, chaos a neschopnosť, ktoré do polície sami zasiali, živili a tí noví sťahujú „smotanu“, keďže si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť „čistenie“. Z tejto situácie nato doplatia len občania Slovenska a zvýši sa celospoločenská dezilúzia.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Jednoznacne suhlasim s bvalym vysetrovatelom. V PZ na vysokych riadiacich funkciach su aj ludia, ktori boli do nich tahani a dosadeni SMERom a stare logo strany maju „vytetovane“ na prsiach. Boli dosadeni v čase a z dovodov, pre ktore maju zaujem na navrate SMERu a sposobov pre nich prijatelnych.

  Skutocne, od volieb tvrdim, ze keď nebudu vymeneni oni sucasnou vladnou garniturou, bude vymenena vladna garnitura nimi.

  Mnohym totiz hrozi presne to iste, co ich kolegom – vysetrovanie a basa.

  Prilis vela sa naucili tolerovat bezpravie, krivit spravodlivost a ohybat zakony tak, ako to vyhovuje prave „ich ludom“, ktorymi boli do riadiacich funkcii dosadeni.

 2. Nemá vôbec cenu,sa s niekým baviť,čo absolútne a za každú cenu tlačí fakty a realitu do urovne rozprávok,(a to je jedno z ktorej strany to robí)
  Vätšina ľudí má totižto záujem o pravdu,a hlavne o pravdu ,ktorá sa ich teraz dotýka.Je to HNUS.A zase .Vás nezaujíma pravda,ale kto donása.Fuj.

 3. Začalo to po r.1989,kedy bývalí komunisti,schovali svoje červene knižky a rozptýlili sa do rôznych novozaložených politických strán,taktiež aj bývalí SZM-áci,kovaná to nová komunistická odnož,Vy to nemáte vytetované na prsiach,máte to vo svojej DNA…

 4. Jedni grazli odisli a este vacsi vagabundi prišli.Nechame sa prekvapiť ako to dopadne.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články