Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Ak v polícii prebieha nejaká “vojna” medzi NAKA a inšpekciou, tak potom musí prebiehať medzi policajtami, ktorých tam nainštalovali za dlhé roky Kaliňák so Sakovou, keďže k žiadnej radikálnej personálnej obmene po voľbách a po nástupe ministra Mikulca na týchto útvaroch nedošlo.
Znamená to, že práve Kaliňákom a Sakovou inštalovaní vyšetrovatelia a operatívci na týchto útvaroch to čo sa naučili za ich “bašovania” t.j. kriviť zákony, že skutky sa nestali alebo neboli trestnými činmi, keď boli slepí, hluchí a nemí (za prachy), teraz tí istí policajti zmenili na trestné stíhanie každého, na ktorého sú čo len dvaja svedkovia-kajúcnici s okamžitým predvedením (vylomenie dverí sa počíta), obvinením a návrhom na väzbu, dokonca aj za skutky, ktoré sa stali v roku 2007 a boli dlhú dobu vyšetrované (kolúzne a preventívne dôvody väzby sú “aktuálne” sic!). Treba však tieto moje pripomienky brať tak, že zločiny obvinení mohli spáchať, len je k tomu málo dôkazov a ešte sú aj zákonne problematické.
Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok. Niektorí donášajú informácie tým starým a sabotujú prácu v presvedčení, že sa staré časy po referende zasa vrátia a druhí sa odtrhli z reťaze, keďže sa chcú zavďačiť novým vládcom v očakávaní nových funkcií, hodností a odmien (osobná pomsta môže byť tiež sladká).
Tí vládcovia predtým zneužívajú bordel, chaos a neschopnosť, ktoré do polície sami zasiali, živili a tí noví sťahujú “smotanu”, keďže si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť “čistenie”. Z tejto situácie nato doplatia len občania Slovenska a zvýši sa celospoločenská dezilúzia.
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Jednoznacne suhlasim s bvalym vysetrovatelom. V PZ na vysokych riadiacich funkciach su aj ludia, ktori boli do nich tahani a dosadeni SMERom a stare logo strany maju “vytetovane” na prsiach. Boli dosadeni v čase a z dovodov, pre ktore maju zaujem na navrate SMERu a sposobov pre nich prijatelnych.

  Skutocne, od volieb tvrdim, ze keď nebudu vymeneni oni sucasnou vladnou garniturou, bude vymenena vladna garnitura nimi.

  Mnohym totiz hrozi presne to iste, co ich kolegom – vysetrovanie a basa.

  Prilis vela sa naucili tolerovat bezpravie, krivit spravodlivost a ohybat zakony tak, ako to vyhovuje prave “ich ludom”, ktorymi boli do riadiacich funkcii dosadeni.

 2. Nemá vôbec cenu,sa s niekým baviť,čo absolútne a za každú cenu tlačí fakty a realitu do urovne rozprávok,(a to je jedno z ktorej strany to robí)
  Vätšina ľudí má totižto záujem o pravdu,a hlavne o pravdu ,ktorá sa ich teraz dotýka.Je to HNUS.A zase .Vás nezaujíma pravda,ale kto donása.Fuj.

 3. Začalo to po r.1989,kedy bývalí komunisti,schovali svoje červene knižky a rozptýlili sa do rôznych novozaložených politických strán,taktiež aj bývalí SZM-áci,kovaná to nová komunistická odnož,Vy to nemáte vytetované na prsiach,máte to vo svojej DNA…

 4. Jedni grazli odisli a este vacsi vagabundi prišli.Nechame sa prekvapiť ako to dopadne.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články