Stanovisko ministra vnútra Romana Mikulca v reakcii na dnešný úkon vyšetrovateľov Úradu inšpekčnej služby na NAKA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

“Minister vnútra opakovane deklaruje, že všetky poskytnuté informácie ako príjemca zo zákona postupuje príslušným útvarom Policajného zboru. Rovnako tak to bolo aj v prípade spravodajskej informácie SIS o možnom ovplyvňovaní vyšetrovania. Na základe toho bol rozhodnutím riaditeľa ÚIS a prezidenta Policajného zboru zriadený tím, ktorý sa uvedenými skutočnosťami zaoberá a preveruje ich hodnovernosť. Minister vnútra verí, že dnešný úkon Úradu inšpekčnej služby na NAKA bol v plnom súlade s vyššie uvedeným a na základe rozhodnutia prokurátora.

V tomto prípade si komunikáciu vyhradila krajská prokuratúra, ktorá vykonáva dozor nad celým prípadom. Samotné úkony prebiehali priamo na mieste pod dohľadom dozorového prokurátora krajskej prokuratúry.”

 

zdroj: MV SR

- Inzercia -
  1. Roman je tu teraz akosi často – pečeny varený. V takom horku sa vsetky svine potia

  2. “Pán” minister sa pred pád dňami bol vyjadril ku jeho extra drahým hodinkám že “sú to len vydarená replika”. Tu je odkaz, kde sa také “repliky” predávajú: https://www.youtube.com/watch?v=10X9-bbYNhA&t=6306s stačí si vypočuť od 1:45:00 po 1:50:00
    Kto nechce počúvať , bude snáď stačiť aj toto: “Mikulcové hodinky rozhodne nie sú fejkové, sú pravé, kúpené v predajni pána Kinčeša, boli objednané a prebrala ich pani manželka. Majiteľ predajne bol bývalí majiteľ SPP, predajňa Bratislava, roh Laurinskej a Jiráskovej”

  3. Ako sme už zvyknutý,a to nie len u pána ministra,sú všetci súčasný politici vzorom a oázou čistoty,charakterovosti,vždy a za každých okolností hovoria pravdu,sú proste úžasní.Je to ako vo zlom sne.Uz som toho veľa zažil v živote,ale tieto momentálne situácie sú desivé a vyvolávajú strach a hrôzu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články