Stanovisko ministra vnútra Romana Mikulca v reakcii na dnešný úkon vyšetrovateľov Úradu inšpekčnej služby na NAKA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

„Minister vnútra opakovane deklaruje, že všetky poskytnuté informácie ako príjemca zo zákona postupuje príslušným útvarom Policajného zboru. Rovnako tak to bolo aj v prípade spravodajskej informácie SIS o možnom ovplyvňovaní vyšetrovania. Na základe toho bol rozhodnutím riaditeľa ÚIS a prezidenta Policajného zboru zriadený tím, ktorý sa uvedenými skutočnosťami zaoberá a preveruje ich hodnovernosť. Minister vnútra verí, že dnešný úkon Úradu inšpekčnej služby na NAKA bol v plnom súlade s vyššie uvedeným a na základe rozhodnutia prokurátora.

V tomto prípade si komunikáciu vyhradila krajská prokuratúra, ktorá vykonáva dozor nad celým prípadom. Samotné úkony prebiehali priamo na mieste pod dohľadom dozorového prokurátora krajskej prokuratúry.“

 

zdroj: MV SR

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Roman je tu teraz akosi často – pečeny varený. V takom horku sa vsetky svine potia

  2. „Pán“ minister sa pred pád dňami bol vyjadril ku jeho extra drahým hodinkám že „sú to len vydarená replika“. Tu je odkaz, kde sa také „repliky“ predávajú: https://www.youtube.com/watch?v=10X9-bbYNhA&t=6306s stačí si vypočuť od 1:45:00 po 1:50:00
    Kto nechce počúvať , bude snáď stačiť aj toto: „Mikulcové hodinky rozhodne nie sú fejkové, sú pravé, kúpené v predajni pána Kinčeša, boli objednané a prebrala ich pani manželka. Majiteľ predajne bol bývalí majiteľ SPP, predajňa Bratislava, roh Laurinskej a Jiráskovej“

  3. Ako sme už zvyknutý,a to nie len u pána ministra,sú všetci súčasný politici vzorom a oázou čistoty,charakterovosti,vždy a za každých okolností hovoria pravdu,sú proste úžasní.Je to ako vo zlom sne.Uz som toho veľa zažil v živote,ale tieto momentálne situácie sú desivé a vyvolávajú strach a hrôzu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články