Od Davida a Attilu už drogy nekúpite. Policajti dílerov zadržali a obvinili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľ ich oboch obvinil z obzvlášť závažného zločinu a vo väzení si môžu posedieť na 10 až 15 rokov. Obe osoby sú stíhané väzobne.

Vo väzbe skončil ako prvý za drogy 41 ročný David. Piešťanskí policajti ho kontrolovali na AUDI A 8 v križovatke ulíc Teplická a Ovocná. V aute sa okrem neho nachádzala aj 41 ročná žena a niekoľko vreciek s kryštalickou látkou. Tie boli položené na podlahe pod sedadlami auta, ale aj v batožinovom priestore. Obe osoby policajti zadržali a látky zaistili. Podľa výsledkov predbežného skúmania išlo o pervitín. Drogy predával aj napriek tomu, že bol v roku 2016 na viac ako 7 rokov odsúdený za drogovú trestnú činnosť. Teraz mu za recidívu hrozí násobne vyšší trest.

Úspešný zákrok na drogy mali aj policajti v Dunajskej Strede. Pri domovej prehliadke našli a zaistili heroín a pervitín. Muža z drogovej trestnej činnosti usvedčili najmä viacerí zákazníci, ktorí od neho drogy dlhodobo kupovali. Vyšetrovateľ ho na základe dôkazov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Vyšetrovateľ predložil spis prokurátorovi s návrhom na väzobné stíhanie 50 ročného muža. Sudca sa s návrhom stotožnil a na základe príkazu súdu bol muž eskortovaný do výkonu väzby.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. “Drogy predával aj napriek tomu, že bol v roku 2016 na viac ako 7 rokov odsúdený za drogovú trestnú činnosť.”.

    Najprv som myslel, že mám zlý kalendár Ale odpoveď je v našich humannych súdoch, treba predčasne prepustiť, aby mohol predávať. No nič, sudca bude mať možnosť napraviť povesť súdnictva a udelil trest, ktorý bude mať účinok. Ten pôvodne sedemročný sa zjavne minul účinku.

  2. Bolo by treba potrestať aj sudcu lebo dovolil dotyčnému pokračovať v páchaní ilegálnej činnosti

  3. Drogy boli aj budu pokila bude dopit cena bude stupat tak to bude este ziskovejsia komodita

  4. Za drogy by tu mali byť tresty ako v Číne, Vietname či v Thajsku. A bol by pokoj od smradov.

  5. pre anonym,len tie drogy sa stale v tej cine vietname,thajsku predavaju,ako to teda vyriesit ked ani smrt dilerom nepomaha?

  6. tony, rozdiel je v tom, že vo Vietname, Číne a v Thajsku chytia dílera raz. A dajú mu jeden jediný a definitívny rozsudok. Tu dostane prvý rozsudok, vyjde von, predáva znova, dostane druhý rozsudok, predáva znova, dostane tretí rozsudok… Nie je to rozdiel?

  7. Seredský Cigáni Lakatošovci už došli z Anglicka, /dom pri štadione/. Ako je to možné že aj ten Roman čo je na neho štátne pátranie je tu a behá po Sereďi? Ďalší kajúcnik na obzore?Ani som ho skoro nespoznala, schudol tučko. Pome NAKA, rozobrať celý dom, anglické autá, tam nájdete čo hľadáte. Aj hľadané osoby.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články