Od Davida a Attilu už drogy nekúpite. Policajti dílerov zadržali a obvinili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľ ich oboch obvinil z obzvlášť závažného zločinu a vo väzení si môžu posedieť na 10 až 15 rokov. Obe osoby sú stíhané väzobne.

Vo väzbe skončil ako prvý za drogy 41 ročný David. Piešťanskí policajti ho kontrolovali na AUDI A 8 v križovatke ulíc Teplická a Ovocná. V aute sa okrem neho nachádzala aj 41 ročná žena a niekoľko vreciek s kryštalickou látkou. Tie boli položené na podlahe pod sedadlami auta, ale aj v batožinovom priestore. Obe osoby policajti zadržali a látky zaistili. Podľa výsledkov predbežného skúmania išlo o pervitín. Drogy predával aj napriek tomu, že bol v roku 2016 na viac ako 7 rokov odsúdený za drogovú trestnú činnosť. Teraz mu za recidívu hrozí násobne vyšší trest.

Úspešný zákrok na drogy mali aj policajti v Dunajskej Strede. Pri domovej prehliadke našli a zaistili heroín a pervitín. Muža z drogovej trestnej činnosti usvedčili najmä viacerí zákazníci, ktorí od neho drogy dlhodobo kupovali. Vyšetrovateľ ho na základe dôkazov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Vyšetrovateľ predložil spis prokurátorovi s návrhom na väzobné stíhanie 50 ročného muža. Sudca sa s návrhom stotožnil a na základe príkazu súdu bol muž eskortovaný do výkonu väzby.

 

- Inzercia -
  1. “Drogy predával aj napriek tomu, že bol v roku 2016 na viac ako 7 rokov odsúdený za drogovú trestnú činnosť.”.

    Najprv som myslel, že mám zlý kalendár Ale odpoveď je v našich humannych súdoch, treba predčasne prepustiť, aby mohol predávať. No nič, sudca bude mať možnosť napraviť povesť súdnictva a udelil trest, ktorý bude mať účinok. Ten pôvodne sedemročný sa zjavne minul účinku.

  2. Bolo by treba potrestať aj sudcu lebo dovolil dotyčnému pokračovať v páchaní ilegálnej činnosti

  3. Drogy boli aj budu pokila bude dopit cena bude stupat tak to bude este ziskovejsia komodita

  4. Za drogy by tu mali byť tresty ako v Číne, Vietname či v Thajsku. A bol by pokoj od smradov.

  5. pre anonym,len tie drogy sa stale v tej cine vietname,thajsku predavaju,ako to teda vyriesit ked ani smrt dilerom nepomaha?

  6. tony, rozdiel je v tom, že vo Vietname, Číne a v Thajsku chytia dílera raz. A dajú mu jeden jediný a definitívny rozsudok. Tu dostane prvý rozsudok, vyjde von, predáva znova, dostane druhý rozsudok, predáva znova, dostane tretí rozsudok… Nie je to rozdiel?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články