Bez vodičáku, ale s dávkou odvahy. 18 ročný (ne)vodič narazil do stromu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Senickí dopraváci vyšetrujú včerajšiu dopravnú nehodu len 18 ročného muža.

Krátko po 21:00 h šoféroval mladý muž po meste Skalica. Na miestnej komunikácii sa dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a s autom Škoda Felícia prešiel do protismeru. Následne narazil do stromu a skončil prevrátený na pravej strane. Auto po náraze začalo dymiť. Privolaní hasiči oheň uhasili. Pri nehode muž utrpel zranenia, s ktorými ho RZP previezla na ošetrenie do skalickej nemocnice. Policajti preverujú, či mladík nejazdil pod vplyvom alkoholu. Pri kontrole navyše zistili, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia.

Dopravní policajti presné okolnosti a príčiny nehody naďalej vyšetrujú.

Polícia apeluje, najmä na mladých ľudí, aby nepreceňovali svoje schopnosti a nesadali za volant bez vodičského oprávnenia, tobôž pod vplyvom alkoholu. Ani potreba ukázať sa pred ostatnými z partie nie je ospravedlnenie na takéto správanie. Apelujeme na vodičov, aby sa pri šoférovaní nerozptyľovali inými činnosťami, ako sú napríklad telefonovanie či smskovanie. Vedenie vozidla si vždy vyžaduje plnú pozornosť!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články