PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
PADNI KOMU PADNI, pán poslanec Pellegrini!
Najprv som sa trocha zasmial. Potom som si spomenul, že rodná strana pána Pellegriniho zaútočila na prezidentku SR za to, že prevzala od Petry Vlhovej v dobrej viere dres, na ktorom boli reklamy a dobromyseľne sa spolu odfotili. Začal ju okamžite riešiť Výbor NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií pre porušenie zákazu reklamy.
Táto fotografia je minimálne rovnako vážne previnenie voči zákazu reklamy. Dokonca, na rozdiel od prezidentky, ktorá mohla byť prekvapená darom od lyžiarky Vlhovej, pán poslanec si celkom vedome, pre svoju propagáciu a propagáciu firmy vybral miesto, čas, firmu a zverejnil fotografiu.
Dávam podnet tomu istému výboru NR SR a pevne verím, že použije rovnaký meter na tento prípad v duchu obľúbeného hesla pána poslanca a expremiéra Pellegriniho.

Zdroj: FB

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Mníška stopárka sa vezie v aute a vraví šoférovi:
  – Vy šoféri, vy sa máte.
  Šofér ju pomiloval a mníška zasa:
  – Vy šoféri, vy sa máte, ale my buzeranti sa musíme prezliekať za mníšky.

 2. To už nemáte čo písať,to ukazuje aký ste debili.radsej byť teplý ako blby

 3. Ty si ale cocot. Nemáš na starosti iné problémy.si asi zakomplexovaný,alebo taký istý ako pele a nechce tá?

 4. Prečítajte si článok..na Aktualitách…kde je písané,ako Kollár podniká s určitými závadovými osobami,ako Sulík,dal zákazku firme,ktorá dlží štátu na daniach a odvodoch,skoro 400 tisíc eur..to sú tí noví..naši ľudia..

 5. Žeby,Ale,čo tam potom,ľudí zaujímajú veci ako napr.ci je Pele teplý,koľko štvorcových metrov má Ficov balkón,a podobne životne dôležité veci,že sme ozaj na pokraji priepasti,to je hlavné médiám úplne jedno.Pandemia,nepandemia,65 procentny dlh,navýšenie deficitu,skrachované firmy,živnostníci,veď to je nám jedno.To bude ozaj veselo.Grecko bolo proti tomu úplne hovno.Ale my máme veľkých expertov napr Procko,ktorí to vyriešia.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články