TJ Rozkvet zorganizoval oslavu Dňa detí

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na sobotu 5. júna pripravilo OZ TJ Rozkvet k sviatku Medzinárodného dňa detí veľký športový deň. Táto udalosť sa už stala tradíciou a okrem minulého roka sa pravidelne opakuje. Tento rok sa športového zápolenia zúčastnilo 50 detí. Pripravené boli jazda na bicykli, prekážkový beh, hod loptou na kôš, preťahovanie lanom, zhadzovanie pyramídy loptičkou a nechýbalo ani obľúbené maľovanie na tvár.

František Jelšic, bývalý predseda TJ Rozkvet povedal: “Minulý rok sme z dôvodu pandémie oslavu Dňa detí zorganizovať nemohli, ale o to viac sme sa tešili na tento ročník. Ešte aj počasie nám praje, takže sa všetci tešíme z vydareného podujatia.” Deti dali do súťažného zápolenia naozaj všetko a podávali výkony hodné olympionikov. Počas celej doby sa z ihriska ozývalo nielen povzbudzovanie ale aj smiech a radosť z jednotlivých disciplín.

“Rád by som touto cestou poďakoval všetkým, ktorí pomohli podujatie zorganizovať. Vidieť radosť v očiach detí stojí za to. Zvlášť patrí vďaka nášmu hlavnému sponzorovi I.D.C. Holding a.s. Sereď za sladkosti pre našich najmenších. Verím, že si všetci túto zábavnú akciu užili a som presvedčený, že naše združenie bude v podobných podujatiach pokračovať aj v budúcnosti,” povedal predseda TJ Rozkvet Michal Hanus. Vďaka sponzorom, mestu Sereď a súkromným osobám bolo počas dňa pre návštevníkov prichystané občerstvenie s pitným režimom a na záver boli všetky deti odmenené vecnými cenami a medailou.

Vydarené podujatie bolo tento rok prvou spoločnou akciu organizovanou TJ Rozkvet, ale určite nie poslednou. Mnohí sa už teraz tešia na niektoré z ďalších plánovaných podujatí.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -