Úrad vlády dnes zaplatil pokutu za chybnú súťaž z čias Petra Pellegriniho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Úrad vlády SR |MM| Pokutu takmer 13 tisíc eur dnes zaplatil Úrad vlády SR za chybnú súťaž z apríla 2019.

Úrad pre verejné obstarávanie túto pokutu uložil za zlý postup pri verejnom obstarávaní, ktorý nebol v súlade so zákonom. Je možné, že pokuta sa bude ešte navyšovať.

Vtedajšie vedenie Úradu vlády SR na základe výsledku nesprávne vyhlásenej súťaže uzatvorilo zmluvu so spoločnosťou GGFS, s.r.o. Ivana Kmotríka.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. IP,neviem,keď sa tak pýtaš,je mi to fuk,ale určite ovláda pravopis,takže aj ja mám otázku na teba.Preco tajis,že si hlúpy?

  2. IP ty máš problémy. To je otázka ako keby Pele sa spýtal, prečo je IP KOKOT? Ostatným sa ospravedlňujem, prepáčte!

  3. Úrad vlády zaplatil pokutu vládnym úradníkom.Napr.moja žena mi dá pokutu za nákup,ktorý sa jej nepáčil.Zoberiem teda na pokutu peniaze z našej spoločnej kasičky,dám ich žene,ktorá následne vloží pokutu do našej spoločnej kasičky.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články