Zábava na štvorkolke sa zmenila na boj o život. Vodič tento boj žiaľ prehral

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Tragická dopravná nehoda sa stala neďaleko obce Borský Sv.Jur, v časti Tomky.

Dvojica mužov jazdila najskôr na štvorkolke po ceste a potom zišli na miestnu komunikáciu. Pri prejazde dvojitej zákruty nezvládol 37 ročný vodič z nezistených príčin riadenie a pri horárni narazil do stromu.

Vážnym zraneniam na mieste nehody vodič podľahol. Starší, 44 ročný spolujazdec privolal pomoc a nakoniec ho so zraneniami záchranári transportovali letecky do bratislavskej nemocnice.

Po nehode mu policajti namerali v dychu alkohol, ktorého hodnota bola do pol promile. Hladina alkoholu v krvi alebo prítomnosť omamných látok u vodiča, sa bude zisťovať pri nariadenej pitve.

Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

Upozorňujeme, že v prípade jazdy na štvorkolkách ide o stroje, ktoré sa pri nesprávnej technike jazdy dajú rýchlo prevrátiť a osoba nie je pri jazde takmer ničím chránená pred nárazom. Ani v tomto prípade nie je nulová tolerancia na alkohol za volantom.

Nezabudnite, radšej stratiť minútu v živote ako život za minútu!

 

– – –

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE |   Dnes popoludní bol záchranársky vrtuľník z Bratislavy privolaný do obce Borský Svätý Jur, časť Tomky, kde dvaja muži na lesnej ceste čelne narazili do stromu.

Pilot pristál na najbližšom vhodnom mieste, odkiaľ boli záchranári pozemne prevezení k nehode. Žiaľ, vodič utrpel nárazom zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a ani privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť. Jeho 44-ročný spolujazdec utrpel vážny úraz hrudníka.

Po primárnom ošetrení a stabilizovaní bol preložený na palubu a vrtuľníkom prevezený na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Trnave

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Tak vlastne kam do Bratislavskej alebo Trnavskej nemocnice bol transportovaný vetulníkom

  2. Tak vlastne kam do Bratislavskej alebo Trnavskej nemocnice bol transportovaný vrtulníkom

  3. niektorí šoféri jazdia veľmi nezodpovedne, ako keby boli nesmrteľní. Potom prídu o život, žiaľ, aj nevinní.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články