Zábava na štvorkolke sa zmenila na boj o život. Vodič tento boj žiaľ prehral

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Tragická dopravná nehoda sa stala neďaleko obce Borský Sv.Jur, v časti Tomky.

Dvojica mužov jazdila najskôr na štvorkolke po ceste a potom zišli na miestnu komunikáciu. Pri prejazde dvojitej zákruty nezvládol 37 ročný vodič z nezistených príčin riadenie a pri horárni narazil do stromu.

Vážnym zraneniam na mieste nehody vodič podľahol. Starší, 44 ročný spolujazdec privolal pomoc a nakoniec ho so zraneniami záchranári transportovali letecky do bratislavskej nemocnice.

Po nehode mu policajti namerali v dychu alkohol, ktorého hodnota bola do pol promile. Hladina alkoholu v krvi alebo prítomnosť omamných látok u vodiča, sa bude zisťovať pri nariadenej pitve.

Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

Upozorňujeme, že v prípade jazdy na štvorkolkách ide o stroje, ktoré sa pri nesprávnej technike jazdy dajú rýchlo prevrátiť a osoba nie je pri jazde takmer ničím chránená pred nárazom. Ani v tomto prípade nie je nulová tolerancia na alkohol za volantom.

Nezabudnite, radšej stratiť minútu v živote ako život za minútu!

 

– – –

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE |   Dnes popoludní bol záchranársky vrtuľník z Bratislavy privolaný do obce Borský Svätý Jur, časť Tomky, kde dvaja muži na lesnej ceste čelne narazili do stromu.

Pilot pristál na najbližšom vhodnom mieste, odkiaľ boli záchranári pozemne prevezení k nehode. Žiaľ, vodič utrpel nárazom zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a ani privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť. Jeho 44-ročný spolujazdec utrpel vážny úraz hrudníka.

Po primárnom ošetrení a stabilizovaní bol preložený na palubu a vrtuľníkom prevezený na urgentný príjem Fakultnej nemocnice v Trnave

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Tak vlastne kam do Bratislavskej alebo Trnavskej nemocnice bol transportovaný vetulníkom

  2. Tak vlastne kam do Bratislavskej alebo Trnavskej nemocnice bol transportovaný vrtulníkom

  3. niektorí šoféri jazdia veľmi nezodpovedne, ako keby boli nesmrteľní. Potom prídu o život, žiaľ, aj nevinní.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články