ROVNOSŤ PRED ZÁKONOM

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
ROVNOSŤ PRED ZÁKONOM
Opozícia má strach. Usudzujem podľa toho, s akou hystériou šíria konšpirácie, zastrašujú vyšetrovateľov a prokurátorov. Strany Smer a Hlas, tieto politické krídla organizovaného zločinu na Slovensku, vedia, že sa majú za čo spovedať. Doslova ich desí, že sme rozviazali ruky orgánom činným v trestnom konaní. Vedia, akú spúšť za sebou zanechali a čo spravili s právnym štátom.
Otázkou je, či ide o politickú zodpovednosť, alebo už aj trestnoprávnu. To už však nechám práve na kompetentné orgány. A to je ten hlavný rozdiel medzi nami. My nezasahujeme do vyšetrovania, do práce polície a prokuratúry. Nemáme koho ochraňovať a ani sa nebojíme vyvodiť zodpovednosť vo vlastných radoch.
Stretnutie v SIS bolo v záujme občanov a obnovenia dôvery v právny štát. Nenecháme sa rozhodiť falošnými obvineniami a útokmi opozície. Pokračujeme v tom, čo sme sľúbili – budujeme lepšie Slovensko postavené na spravodlivosti, funkčných súdoch, prokuratúry i polície. A bez korupcie.
Rovnosť pred zákonom je podmienkou úspešnej ekonomiky i skutočnej sociálnej spravodlivosti, o ktorú nám ide.
Zdroj: FB
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. To sa hovorí 30 rokov, ale skutek, utek. Mlátenie prázdnej slamy. Nebudú si špiniť do vlastného hniezda. Jeden za osemnásť, druhý bez dvoch za dvadsať.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -