Mestské povrchy 26

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Peter Sabo /26 MÁJ 2021/  Za tieto povrchy zodpovedá mesto Sereď.

Bez komentára…

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ta prva fotka nie je z tej „uzasnej“ rekonstrukcie Pekarskej? Preco sa touto fotkou nepochvali brusko? Ako krasne tam majstri dorobili zlab, asi nezostalo z tej super ceny na 4 kusy betonovych dlazdic aby to urobili ako sa ma a nakoniec si to sami presli autom.
  Obyvatelov ulice by tiez zaujimalo preco sa neurobili zvody dazdovej vody?
  A mna by zaujimalo preco sa pouzili parkove/zahradnicke obrubniky v miestach kade budu jazdit auta? Kolko to vydrzi? Mesiac?

 2. Nevadí… aspoň je o čom písať…. a čo takto začať fotiť vodu z Váhu aká je kalná, to by bola tiež nevyčerpateľná tématika 👍

 3. Bruskomen mňa by zaujimalo iné…zvody z dažďovej vody dávať do kanálov je blbosť , všade na svete sa snažia dažďovú vodu zadržať, pretože každá kvapka vody čo tu ostane ochladzuje klímu na sídlisku a uliciach…Ja si pamätám,že aj Pekárska ulica bola po oboch stranách so stromami…Teraz si všimnete ,že stromy až na 5-6 kusov zmizli, medzi chodníkmi zo zámkovej dlažby a cestou je štrk (kamene)…Tie kamene budú buď na ceste,alebo na chodníku…Vyberte si…s to som už spomenul všetky firmy v Seredi , ktoré dostali zákazku na zateplenie,odvedú vodu do kanálov…v dnešnej dobe choré, na životnom prostredí sedí analfabet…Ono by to chcelo na samostatný článok,zajtra ak Miloš súhlasí ,pochodím trošku po meste a nafotím stromy , ktoré trpia už hodne dlho….A pozdravujem mesto Sereď za ponuky stromov líp,po zaregistrovaní žiadna odozva …

 4. Bil Gec…
  Príspevok hodný Tvojho mena…čo myslíš,koľko ľudí sa bude prechádzať po hladine Váhu,a koľko sa ich bude prechádzať po chodníkoch mesta Sereď…Tak ak stlačíš enter,prečítaj si ,čo si napísal….

 5. Keď sa spomínajú stromy, tak chcem poukázať aj na to, ako sa vysádzajú. Veľmi blízko seba. Už zo základnej školy, keď sa učili biológiu by mali vedieť tí, čo vysádzajú, do akého rozmeru sa strom rozrastie a taký má aj koreňový systém.
  Pri sporiteľni sú vysadené úplne blízko steny vinárskych závodov. A dažďová voda? Veď ju na kanalizáciam platíme. A že sú záplavy? Aj teraz koľko je snehu na horách? Keď príde prudké oteplenie a k tomu dažde, vleky, chaty a hotely vodu nezadržia. Stromy sú vyrúbané. Mestá už vyzerajú ako mesačná krajina. Uvidíme, ako to bude vyzerať, keď vinárske závody sa rozšíria na ulicu M.R.Štefánika, keď zastavia ešte aj ten kúsok zelene. Bukrétou sa dá všetko vybaviť.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články