Vojaci zo Ženijného práporu v Seredi opäť pomáhali. Spolu s hasičmi rozobrali dočasný most nad Hornádom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MV SR  |MM|  Vďaka spoločnej práci hasičov a vojakov mohli občania využívať provizórne premostenie nad riekou medzi obcami Kysak a Veľká Lodina takmer štyri mesiace. Príslušníci Hasičský a záchranný zbor a Ozbrojené Sily SR pomohli zabezpečiť obyvateľom lepší kontakt s okolím bez potreby dlhšej obchádzky práve v zime a na jar, keď premávku najčastejšie komplikuje nepriaznivé počasie.

Vo štvrtok 19. mája boli ukončené všetky práce pri rozoberaní mostnej konštrukcie. Jednotlivé diely boli odvezené do priestorov Správy štátnych hmotných rezerv vo Vranove nad Topľou a v Čachticiach.

Na montáži aj demontáži pracovali hasiči zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom spolu s vojakmi zo Ženijného práporu v Seredi. Spolupracoval tiež Okresný úrad Košice – okolie a Správa štátnych hmotných rezerv.

Pôvodný most bol v havarijnom stave a vlani sa zrútil. Medzi obcami sa začne na tomto mieste s výstavbou nového riadneho mosta, dočasná mostná konštrukcia musela byť preto odstránená.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Jozef 21. mája 2021, 6:54 – vysledky dlhorocnej degeneracie jedincov nenapravis rozumom, len ignoraciou. V spolocnosti to tak chodi – nemoze byt kazdy mudry.

  Problem je len v tom, ze prave hlupaci si vyzaduju najvacsiu pozornost a priestor a to nielen v ustavoch…

 2. Tak to ste trafil klinec po hlavičke s tou pozornosťou a hlupákmi, keďže si ju sami vyžadujete.

 3. pán Majko vy všdycky tak trefne napíšete komentár že sa trafené husy ozvú.Ale už moc často nekomentujete.Možno to je aj dobre nech sa žerú medzi sebou

 4. Pán Majko,Vy ste kto,aký vzdelanec a aký mysliteľ,keď druhým stále nadavate do degenerovanych?To je veľmi relatívne,možno patríte tiež do tej skupiny,V každom prípade ste arogantný,a nevychovanec.

 5. Niečo bolo písane na Topky.sk ze ten most (niekde cez Hornád) bol ani nie po tyždni neprejazdný… prečo? Chceš ma ísť udať? Konkretizuj koho si verejne myslel že je degenerovaný?
  Ďakujeme

 6. Dade degenerovaného myslel toho 6:52, čo sa hneď rozčuľuješ, čítaj pomaly a s porozumením. A ten most sa nerúcal, iba bolo treba vymeniť pár dosák, lebo tade chodili aj napriek zákazu kamióny…

 7. Anonym 21. mája 2021, 15:22 – most bol postaveny dobre, stoji doteraz. Pouzite ale boli materialy zo statnych hmotnych rezerv a rezervy dodali hnile dosky.

  Vojaci teda stavali z toho, co im bolo privezene. Keby neboli nile dosky, nebol by problem s mostom.

  Ze by bolo na vine Kicurove chrapunstvo, bezohladost a arogancia a – ZLATE TEHLY v Kicurovom trezore?

 8. Kto je tu blbý? Asi ten čo tvrdí,že chudáci vojaci MUSELI použiť zhnile dosky.!!!!Je blbý preto,lebo zrejme ešte nič v živote so svojimi rukami nič nevytvoril.Ludia,čo majú chochmes a Trošku reálneho úsudku vedia o čom píšem.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články