Opraví cestu správca komunikácie až keď bude musieť platiť náhradu škody vodičom ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Hlavný cestný prejazd cez mesto, ulica M.R. Štefánika bola rekonštruovaná len pred niekoľkými rokmi. Rekonštrukcia takejto cesty stojí daňových poplatníkov stovky tisíc Eur. Je teda logické, že by mala byť vykonaná kvalitne a cesta by bez nutnosti ďalších opráv mala vydržať desaťročia. Tak tomu aspoň je v civilizovaných štátoch, kde od dodávateľských firiem investor požaduje kvalitnú prácu a poisťuje to dlhodobou zárukou.

Vodiči idúci po M.R. Štefánika od svetelnej križovatky smerom ku kostolu už dlhšiu dobu musia v záujme šetrenia svojho auta tento kanál na ceste obchádzať, no posledné dni naozaj hrozí pri jazde po ňom poškodenie pneumatiky, disku, alebo nápravy.

Možno sa správca komunikácie zbadá v momente, keď ho budú kontaktovať prví vodiči s požiadavkami na náhradu škody.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Tak to si asi nejaký pribrzdený,keď už vletím do nejakej jamy raz,max. 2 krát,tak už si dávam na to miesto pozor,keď tade prechádzam,nie aby som do nej vletel viac krát ako píšeš.

 2. Niekedy (vela krat) nie je moznost jamu obist bez toho, aby vodic riskoval koliziu s inym autom, alebo ohrozil inych ucastnikov cestnej premavky. Napr. cyklistu.

  Taketo jamy na ceste su nebezpecne !

 3. Tento kanál prejdem tak, že ho mám pod autom. To je jediná možnosť ako netrafiť predbiehaného cyklistu ani protiidúce auto.

 4. Aj pred zbernym dvorom na hlavnej ceste je pekna jama. Teraz ked prsi byva plna vody, treba si dat na to pozor

 5. Čo takto o tom len nepísať , ale trochu mestu aj pomôcť? Máte snáď ľavé ruky alebo viete len kecať? Majko keď uz si to fotil mohol si tam nasypať trochu štrku. Aspoň na nejaký čas nezištne pomôcť ostatným.

  PS: pravý hrdina netúži po popularite 😀

 6. Pre ,, MICEH ,, ten štrk ti tam pomôže asi toľko ako psí kokotysko ty múdri procesorko ! Stále rýpete do Majka ,, nechápem ! Rozmyšlal si už či sa Majkovi môžeš alebo môžete rovnať ? Asi ťažko choďte sa spláchnuť ale do latríny ! 💩💩💩💩💩💩💩💩💩😩😩😩😭😭😭🐖🐷
  L

 7. Tú jamu dolu na hlavnej pri zbernom dvore robili iba nedávno, možno v marci? Je to otras takéto nekvalitné plátanie komunikácií so strany SaÚC TTSK!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články