Brigáda pri Seredskom kaštieli v sobotu. Pripojíte sa ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestské múzeum v Seredi a občianske združenie VODNÝ HRAD pozývajú všetkých svojich členov, priaznivcov a dobrovoľníkov na brigádu k Seredskému kaštieľu pri bastióne.

Brigáda sa uskutoční v sobotu 22. 5. 2021 od 14.00 hod. do 17.00 hod.

Čistiť sa bude priestor pri kaštieli nádvorie pred bastiónom, okolie platanov, nádvorie a prejazd kaštieľa od buriny, listov a nečistôt. Brigádnikom múzeum poskytne niekoľko kusov potrebného náradia a ochranné rukavice, ale pracovné nástroje – metly, hrable, kto má, si môže priniesť aj so sebou. Pripravené bude malé občerstvenie.

Svoju účasť na brigáde, prosíme, potvrďte v Mestskom múzeu v Seredi na tel. čísle: 0 950 894 373 alebo e-maili: muzeum@sered.sk, vodny.hrad.sk@gmail.com.

Ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň a pomoc pri zveľaďovaní kultúrneho prostredia významnej národnej kultúrnej pamiatky v Seredi.

Mestské múzeum v Seredi, Občianske združenie Vodný Hrad v Seredi

 

zdroj: Mestské múzeum – Fándlyho fara v Seredi, Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Aspon pani hovorkyna pani Kavonova pani Šulakova..co si cez robotu nakupujuuu..

  2. Mna by zaujimalo, kdo si berie na zodpovednost, ked niekomu nieco spadne raz na hlavu. Je to len otazka casu. Cudujem sa , ako moze mesto az po mury nechat vsetko otvorene, behaju tam aj male deti. Az ked sa nieco stane, bude velky krik.

  3. Ešte by som chcela vidieť zmysel tejto akcie, kaštiel sa už niekoľko rokov úspešne rozpadá a my budeme upravovať okolie, aby tehly padli na upravenejšiu plochu. Starať sa o park má mesto. To budeme organizovať brigádu každé tri mesiace, aby sme videli nejaký dlhodobejší efekt alebo to urobíme jednorazovo a o 3 mesiace je rovnaký stav ako pred brigádou.

  4. Očakávam z poslancov minimálne pani JUDr. E.Č. , ktorá dávala rozumy obyvateľom “nefrflať “ ako mesto vyzerá. Dávala návod občanom mesta “zohnúť sa o odrhnuť burinku, “
    Takže pani poslankyňa šup na brigádu v sobotu!

  5. Červeňová, kým chodila do BRATISLAVY do roboty tak bola ako zmoknuté kura a teraz keď z Božej moci a hlúposti občanov Serede sa stala poslankyňa, tak nabáda ľudí zrejme aby sa išli pásť na burine ktorá je po celom meste. Ešte som zvedaví či aj ona dvíha zo zeme vajgle a pomôcky feťakov a drogistov.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články