Mestské povrchy 23

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Peter Sabo /17 MÁJ 2021/  Za tieto povrchy zodpovedá mesto Sereď.

Bez komentára…

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -
  1. Vidieť, aká úžasná je tá tak veľmi požadovaná ľuďmi zámocká dlažba! Len kto to bude dávať do poriadku? Zanedlho tam budú vyrastať kríky. Všetko je len pozlátka na krátky čas.

  2. úvaha 17. mája 2021, 10:30 – velmi zla uvaha. Ked je robota odflaknuta a v meste za verejne peniaze nepoznam neodflaknutu, vsetko je v poriadku.

  3. Aj spôsob kladenia tejto dlažby je, že sa kladie na podložie z piesku, alebo drobného štrku, takže nemá pevné podložie. Keď tam vietor naveje semená trávy, alebo inej zeliny, nemá potom problém v krátkom čase vyrást. Vidieť to i meste, ako je dlažba uvoľnená, prepadnutá a zarastená. Nie je stabilná. Možno, keby bol iný systém kladenia, bolo by to o niečom inom.

  4. Zametacie auto sa motká len okolo MsÚ… videl ho niekedy niekto na kasárenskej, trnavskej alebo nedajbože cukrovarskej?

  5. Zametacie auto sa motká, ale len tam kam môže. V meste už roky nikto neuzavrel parkoviská aby sa vyčistili. Napríklad v iných mestách, sa aspoň raz ročne na deň uzavrú parkoviská aby sa poriadne vyčistili. V Seredi nič. Autíčko má tiež len “mäkkú” kefu, takže keď je už niekde burina, ťažký bordel (doslova nový humus) tak to ani nevie povysávať, takže na chodníkoch a cestách aj tak autíčko necháva kopu bordelu, ale áno , máme ho a máme za to ďakovať bruškovcom…

  6. Prosím Vás chodí to autíčko aj na fušky? Potreboval by som povymetať dvor?

  7. Pán Sabo, dnes 19 mája, asi dokončili chodnik pred lekárňou Daniela a keďže sme to videli ako je to dokonečné….. No nevieme kto to pôjde skolaudovať, ale určite by to museli opraviť, sú tam také nerovnosti a kocky uložené tak že sa hocikto o ne potkne, ak máte čas treba to ísť pozrieť, prvá zima a bude po chodníku. Je to úbohé ako sa nekvalitne robia chodníky, cesty atď, všetko len aby bolo, zaslepiť občanom oči, hlavne že sa zvýšili dane.

  8. ty nevieš kto je brucho? určite nie šofér ktrého spomínaš zavolaj si namestský úrad a povedz im nech ti prepnu brucha ak sa nebudú báť tak ti ho prepnú alebo vieš kto dostal prezývku brucho ako prvý ? mafián kočner a naše brucho ako keby mu z oka vypadlo typni si kto na úrade používa mafiánske spôsoby určite sa trafíš na prvý krát

  9. no pred tou lekarnou to je uplna katastrofa taky chodnik nech si da urobit primator pred domom a nech si tam rozbije papulu

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články