Trnavskí pátrači Vás žiadajú o pomoc pri pátraní týchto 5 osôb

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Polícia hľadá týchto 5 osôb, na ktoré okresné súdy vydali príkazy na ich zatknutie. Všetci piati sa skrývajú, a nie je im tak možné doručiť zásielku zo súdu.

 

37 ročný ĽUBOMÍR VANČO

z Hlohovca, podozrivý z prečinu poškodzovania cudzej veci

42 ročný VLADIMÍR SALVIANY

z obce Boleráz, okres Trnava, podozrivý z prečinu zanedbania povinnej výživy

46 ročný ROMAN FRAJKA

z Trnavy, podozrivý z trestného činu výroby detského pornografického diela

35 ročná KRISTÍNA FIČUROVÁ

z Trnavy, podozrivá z prečinov zanedbania povinnej výživy a krádeže

44 ročná RENÁTA SELECKÁ

z Trnavy, podozrivá z prečinu zanedbania povinnej výživy

 

Ak ste osoby videli, zavolajte na číslo 158, prípadne nám napíšte súkromnú správu na fb Polícia SR – Trnavský kraj. Každá informácia nám môže pomôcť, aby sme tieto osoby vypátrali.

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Budete mať výsluhové dôchodky, potom ešte môžete dlho pracovať nakoľko nebudete zrobený, a ešte aby som nezabudol vodca zvýši dievčinám v uniformách materskú, a je vás tu pomerne dosť na tak malý štat… čo sa platí z daní občanov. Stačí či, ešte treba pomôcť?

  2. Veď sa k tým policajtom prihlás do služby a budeš mať aj ty tie mega výhody. Závisť je strašná vlastnosť, zožerie ťa to.

  3. Vyskúšaj si to, vydrž 25 rokov a výsluhový dôchodok je tvoj. Choď do toho, nezáviď.

  4. to uz je fakt moc 25 rokov,co taky asfalter,alebo kucharka ked to taha od 18 nastich do 65r.

  5. Radšej by som bol ticho… koľko majú obednú prestávku? Choď sa pozrieť do amazonu aký je tam režim, prečo si chodia nakupovať na služobných autách svačinu cez pracovnú dobu a ešte aj to na drzovku zaparkujú rovno pri dverách. .. čiže po tých 25 rokoch služby a pokutovania a pomáhania su zodratý a patria do starého železa… (chalanom z naka alebo hasičom alebo horským záchranárom by som doprial ale prečo má mať vysluhový dochodok policajt ktory meria rýchlosť? Daj info

  6. Prečo by som mal byť ticho? Také sú pravidlá, ja som ich nenastavil. Len ti píšem čo treba urobiť, aby si si výsluhový dôchodok užil aj ty, namiesto kritizovania systému.

  7. Pravidlá sú na to aby sa zmenili na férové pre všetkých občanov a nezvýhodňovali len určité skupiny… na chode tohoto štátu sa podieľame všetci ktorý niečo robíme produkujeme alebo kultúrne obohacujeme tento štát nie iba určité skupiny…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články