Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie 14.-19.5.2021 na niektorých uliciach v meste

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  • Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie dňa 14.05.2021 od 07:45 do 15:15 na uliciach Jesenského, Komenského, Pažitná, Pribinova, Železničná PDF [1.1 MB]
  • Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie dňa 17.05.2021 od 07:45 do 15:15 na uliciach Pažitná, Železničná PDF [924 KB]
  • Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie dňa 18.05.2021 od 07:45 do 15:15 na ulici Vonkajší Rad PDF [909 KB]
  • Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie dňa 19.05.2021 od 07:45 do 15:15 na ulici Cukrovarská PDF [865 KB]

 

zdroj: sered.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. A preco ti idioti zo zse nedaju oznam na vchod, pripadne do schranky alebo mi neposlu email a v dostatocnom predstihu? Hlavne ze reklamy mi vedia posielat emailom aj postou. Hajzli, dozviem sa to dnes aj to len vdaka SeredOnline, namiesto od ZSE.

  2. Železničná – elektrika zatial ide ale nejde teplá voda.
    Nejake divne. Čakám kedy všetko zhasne a už nepojde ani studena voda. Ktoru sa nebude dať ani kukať na ňu…
    Achh

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články