Toto nie je fotomontáž, ale realita. Policajti PMJ razom prevoz ukončili – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Vodiča zastavili na JV obchvate mesta Trnava a situáciu na mieste naďalej riešime. Už teraz je ale zrejmé, že vodič je podozrivý z priestupku v doprave.

Správu budeme aktualizovať.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie správy KR PZ:

Na nebezpečný transport na ceste upozornili políciu vodiči.
Tí si všimli, ako auto pomocou pracovného stroja nakladajú na strechu auta a 5 členná posádka sadá do auta Ford Focus.

Policajti ihneď situáciu preverili a krátko na to spozorovali na JV obchvate mesta Trnava kolónu vozidiel, a pred nimi viditeľné preťažené auto. Pomocou výstražných majákov auto zastavili. Pri kontrole od chlapov zistili, že vrak mali odkúpiť od majiteľa a takto ho chceli previezť a odovzdať do zberných surovín.

Okrem zle umiestneného nákladu však policajná hliadka riešila nakoniec aj samotný Ford Focus, ktorý bol na jazdu technicky nespôsobilý. Vodičovi na ňom ďalšiu jazdu zakázali a zadržali mu tabuľky s evidenčným číslom aj s osvedčením o evidencii vozidla. Obe vozidlá boli z cesty odstránené odťahovou službou.
Policajti PMJ predložia spis na správne konanie.

Vodič sa dopustil ďalšieho závažného priestupku v doprave. Pri lustrácii zistili, že podobných priestupkov už má v karte vodiča niekoľko. V správnom konaní mu preto okrem pokuty hrozí aj odobratie vodičského preukazu a zákaz činnosti.

 

- Inzercia -
  1. Cigan – rom kradol v mojom obchode po 20 krat , policia nekonala len priestupok rom ma exekucie cize nic
    Cigan -rom po 21 krat kradol v mojom obchode , policia nekonala konal som ja dostal som pokutu a odobratie zbrojnrho za ublizenie

  2. Koľko je nosnosť strechy Fordu Focus?
    Podľa výrobcu cca 50 kg.
    Podľa našich nespoluobčanov iného etnického názoru cca 1 tonu.. 😜

  3. Videl som tých Cigánskych živočíchov v tv novinách aj okolie kde bývajú. HNUS ,,,, ,,a odporný odpad ! nielen to okolie ale aj tie živočíchy ! Toto nemôžu byť predsa ľudské tvory !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články