Od 24.5. -11.6. prebehne rekonštrukcia chodníka na Cukrovarskej ulici. V tomto období prosíme vodičov, aby na predmetnom úseku neparkovali – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oddelenie rozvoja mesta /12 MÁJ 2021/   Mesto Sereď pokračuje v plánovaných rekonštrukciách chodníkov. Článok o pripravovaných prácach sme priniesli v tomto článku

V rámci nastaveného harmonogramu bude ďalšou etapou ul. Cukrovarská a na základe uvedeného chceme požiadať občanov , aby v dňoch od 24. 5. do 11. 6. neparkovali na predmetnej ulici. Rekonštrukcie na jednotlivých uliciach budú spočívať v obnove povrchov chodníkov formou zámkovej dlažby a na ul. Trnavskej a v zámockom parku formou asfaltu. Práce budú prebiehať v závislosti od pandemickej situácie a klimatických podmienok.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie počas celkovej rekonštrukcie.

zdroj: seredskenovinky.sk

 

– – –

AKTUALIZOVANÉPozor, zmena dátumu !!!  Vložená nová tabuľka harmonogramu prác

Chceme požiadať občanov, aby v dňoch od 24. 5. do 11. 6. neparkovali na predmetnej ulici.

 

- Inzercia -
 1. Pozrite si fotky v clanku Ivet o Mlynarskej – trhovisku. Ten najazd z asfaltu na novu plochu…..

 2. AKTUALIZOVANÉ – Pozor, zmena dátumu !!!  Vložená nová tabuľka harmonogramu prác

 3. Preco sa rozculujes? Robia vam novy asfalt a taky jebnuty asocial ako ty nevydrzi kym mu urobia novu cestu aby mal kade chodit a este si chrapac otvara. To ti je na tu chvilu zatazko chodit po rozbitej ceste ty hlupak? Toto je typ jebnute cloveka ktory v zivote nic nedokazal a rozculuje sa nad vecami ktore robia aj prenho. Idiot prvej triedy

 4. Já byť tvoja mater tak ta s omastenou handrou vycápem po papuli

 5. Keď nič nerobia, je zle. Keď robia a niečo rozkopú, je zle. Blbcovi nevyhovieš.

 6. Len dokiaľ vydrží tá zámková dlažba, keď tam zaparkované autá vyjdú prednými kolesami až na chodník. Je to veľmi labilná dlažba. Keď je to nové, je to pekné, ale potom prepadnuté alebo uvoľnené dlaždice, ako vidieť aj v meste.

 7. Vidíš niekde v harmonograme prác uvedené, že by sa mala toto leto realizovať rekonštrukcia chodníkov na D. Štúra???
  Už buď trošku samostatný/á, nájdi si oddelenie rozvoja mesta a zavolaj tam, informuj sa. Alebo si nájdi kontakt na projektového manažéra, alebo zavolaj primátorovi.
  Čo si jak??

 8. zamkova dlazba bude za par tyzdnov sama zelina ked to tam zacne vyrastat tak uz nebude zamkova ale zelinova

 9. RE: Anonym 12. mája 2021, 19:27 – MsU pod vedenim primatora mesta ma dostatok velmi dobre plateneho personalu, ktory by mal VEREJNOST a OBCANOV proaktivne informovat o vsetkom, co v meste za peniaze obcanov vykonavaju a pripravuju.

  Obcan nema povinnost obvolavat URADNIKOV na MsU – občanovi sa ZODPOVEDAJU PRIAMO OBCANMI VOLENI funkcionari – NIE URADNICI !!

  Ludia, nenechajte sa stale odklanat ucelovo na vedlajsiu kolaj ! Len a len voleni zastupcovia su ti, ktori su ZO ZAKONA POVINNI s obcanmi a volicmi komunikovat, uradnici za nase peniaze len vykonavaju to, co im vedenie uradu – teda primator prikaze.

 10. Pán Majko
  neviete niečo o tom, prečo už niekoľko rokov nebývajú stretnutia s poslancami?
  Boja sa, že by museli ľuďom niečo vysvetľovať a nebolo by toho málo? Však aj predtým toho času veľa nevenovali, hlavne, keď boli kladené nepríjemné otázky. Myslím, že by ľudia mali o to záujem.

 11. Presne podľa predpokladov, tú ulicu kde sú policajti a mestský úrad, zase spravili s tým makadamom. Čo je v tejto Seredi ten makadam taký obľúbený? Zase ho bude plná cesta, škoda reči.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články