Mestská polícia zabezpečila odvoz nájdeného náhrobného kameňa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  Včera sme obdržali oznam o náhrobnom kameni nachádzajúceho sa na Garbiarskej ul. Hliadka zistila, že sa jedná o starý kameň, preto preverila Židovský cintorín, ale nezistila, že by kameň pochádzal z uvedeného cintorína. Kameň pravdepodobne pochádza z bývalého kamenárstva na Garbiarskej ul..

Nakoľko kameň nemôže zostať na sídlisku, hliadka zabezpečila odvoz do priestorov mesta.

Ďakujeme zúčastneným za pomoc pri naložení a odvoze kameňa.

 

 

 

zdroj: Mestská polícia Sereď, Fb

 

 

Informáciu o nájdení náhrobného kameňa na Garbiarskej ul. sme Vám priniesli včera tu:

Náhrobný kameň uprostred sídliska

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. To musel nakladať bager? A dvaja policajti ktorý majú byť v dobrej kondičke nevedia naložiť 30 kg balvan…. kondičku asi stratili keď striehnu na kamióny ktoré idú cez most… málo pohybu a veľa rezňov na obed

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články