Mladé seredské hádzánarečky pokračujú v príprave

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď |  Pri dodržiavaní prísnych protipandemických opatrení postupne začali mladé seredské hádzanárky svoj tréningový cyklus.

Svoj tréningový stan si rozložili na viacerých miestach v meste Sereď. Kondičnú prípravu naberali v trojčlenných skupinách v krásnom prírodnom prostredí kempingu. V čase nepriaznivého počasia využívajú možnosti trénovať v skupinách, ktoré im poskytuje Relaxcentrum. Hlavná činnosť sa však sústreďuje na multifunkčnom ihrisku ZŠ J. Fándlyho.

Tréningy prebiehajú v čase 15.30 – 17.00. Vďaka patrí vedeniu ZŠ, ktoré nám umožnilo využívať vonkajšie športové priestory školy. Deti sa na tréningy tešia a každý ich posúva v ich športových zručnostiach ďalej. Touto formou sa pripravujú na majstrovstvá SR, súťaže a turnaje, ktoré sa by sa v budúcnosti mali po rozhodnutí pandemickej komisie uskutočniť.

Projekt rozvoja hádzanej podporuje finančne mesto Sereď, začo klub Slávia a dievčatá ďakujú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články