BLAHA NIE JE LEN ŠAŠO, ALE AJ NEBEZPEČNÝ KONŠPIRÁTOR A EXTRÉMISTA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
BLAHA NIE JE LEN ŠAŠO, ALE AJ NEBEZPEČNÝ KONŠPIRÁTOR A EXTRÉMISTA 🤡❗️ Minister zahraničných vecí Ivan Korčok dnes reagoval na konšpirácie ultraľavicového extrémistu Ľuboša Blahu. Ten bez akýchkoľvek dôkazov spojil pomoc Slovenskej republiky bieloruským perzekvovaným študentom a rodinám s údajným atentátom na Alexandra Lukašenka. Toto je jasný dôkaz, že v súboji politických extrémistov padajú akékoľvek zábrany.
👉 „Považujem za prejav politického úpadku a hyenizmu, ak poslanec NR SR označí za podporu štátneho terorizmu našu slovenskú pomoc, ktorú poskytujeme bieloruským študentom, rodinám perzekvovaných osôb alebo novinárom vystaveným represáliam režimu Alexandra Lukašenka.
Vyzývam politických predstaviteľov v Národnej rade SR, vrátane tých, ktorí sa hlásia k hodnotám európskej sociálnej demokracie, aby sa dôrazne dištancovali od poslanca Smeru-SD. Poslanec Blaha opäť raz prekročil všetky červené čiary v politickej komunikácii, kladiem však verejne otázku, či neexistujú aj právne mantinely, ktoré musia rešpektovať aj politici. Pán poslanec Blaha je nebezpečný politik, a preto nestačí nad ním mávnuť rukou, že to je šašo, ktorého si netreba všímať. Veci treba pomenovávať pravým menom.”
Zdroj:FB
- Inzercia -
  1. Blaha je sociálny demokrat,až komunista,Stojí si za svojim presvedčením,a hlavne je vzdelaný!!!!!Šašov vidím niekde inde.

  2. KTO je Korčok?
    Proamericke embrio, ktory by chcel zo Slovenska urobit dalsi stat pre USA.
    Pomenujte veci pravym menom pan Korcok. Povedzte to priamo.

  3. Jozef, zdá sa mi, že ty už máš z tých nezmyslov čo tu vypúšťaš kockatú hlavu.

  4. Presne tak Ivan,najmúdrejší,hovorca Majka aj Matovica,proste on by sa dal za pravdu aj upáliť,ale bohužiaľ ,už dávno dávno,nemohol s pravdou argumentovať.Tak namiesto toho používa svoju arogantnu povahu na ducha plne zosmiesnovanie iných názorov.Je proste duchaplny,ako cintorín,ten náš Jozef.

  5. Milko povedz nám ako to je nech sa zbytočne nehádame. Všetci prítomný vieme, že len tvoj názor je ten pravý!

  6. Je to všetko nudné,na Slovensku sa nič nedeje,všetky diery v Seredi sú už vyfotene,Dealeri zatknutí(akurát ich blízky trošku držia diskusiu a to na vysokej intelektuálnej a morálnej úrovni.Koho zaujíma Kolikova,Seliga a nedajbože záchranca Slovenská Matovič.Fico už štvorročné metre na svojom byte vypočítal,Macho tiež už neláka,no je to tu proste nuda😀

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články