Hliadka MsP zadržala Ukrajinca, ktorý spôsobil nehodu a poškodil v Dolnej Strede kvetináče

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď /  V nedeľu v čase 17,45 hod. hliadka MsP spozorovala na parkovisku Kaufland vozidlo Ford, s ktorým vodič po parkovisku robil medzi ľudmi šmyky a gumoval pomedzi autá.

Následne vozidlo zamierilo smerom na Dolnú Stredu. Hliadka dané vozidlo s vodičom zadržala pri zbernom dvore.

Na miesto bola privolaná hliadka štátnej polície a zistilo sa že 23-ročný Ukrajinec s vozidlom tiež spôsobil nehodu a poškodil kvetináče aj v Dolnej Strede pri Obecnom úrade.

 

- Inzercia -

zdroj: Mestská polícia Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ked je taký frajer nech si ide robiť bordel k sebe domov na Ukrainu ale pravdepodobne tam uz ho každí pozná že je to blbeček tak seká frajera tu na starom forde.lenže zaujimave je ze vela slovenskych žien im na to skočí a do pol roka maju svadbu.OTRAS

  2. Aj na kolene boli vymetenci..nenapíšem Srbi..ale ty kríženci s kosovskych hranic…tam sa bola pozriet polícia? Asi nie..čo tam tý pachali..cisty odpad spoločnosti…

  3. Hnilač vyjebana, dojebe sa to sem ešte a robí toto. Zajebat to do posledného kúsku

  4. To naši slávny podnikatelia ktorí nevedia zaplatiť slovenských zamestnancov lákajú sem Lebo robia za menej no proste sme moc dráhy robosi

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články