V Trnave je o ďalšieho dílera menej. Pri čakaní na rozhodnutie súdu v činnosti nepoľavil

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí policajti zadržali 35 ročného Riša, ktorý si opakovane obstarával perník, s cieľom ďalej ho predávať.

Začiatkom minulého týždňa, policajti obmedzili na osobnej slobode miestneho muža na trnavskom sídlisku Prednádražie. Počas kontroly u neho našli predmety a látky súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Následná expertíza potvrdila, že išlo o previtín. Drogy mal predávať ďalším osobám, ktoré ho z tejto činnosti usvedčili. Už v minulosti ho polícia riešila za drogy. Na trnavskom súde momentálne s obžalovaným prebieha súdne konanie pre obzvlášť závažný zločin. Za drogovú trestnú činnosť nebol zatiaľ právoplatne odsúdený.

Vyšetrovateľ ho v tomto prípade obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi, za ktorý hrozí väzenie až na 10 rokov. Z dôvodu obavy, že bude naďalej pokračovať v trestnej činnosti, podal vyšetrovateľ návrh na jeho väzobné stíhanie. Trnavský súd sa s návrhom stotožnil a na rozhodnutie o vine a treste si počká vo väzbe.

- Inzercia -
  1. Neger biely to je jedno a kedy zoberu este tych dotycnych co v seredi este stym robia a maju otvorene prevadzky???

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články