Tatranskí ochranári usmrtili medvedicu a jedno jej mláďa – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Štátne lesy TANAPu dnes zverejnili na sociálnej sieti:

„Dnes v nočných hodinách usmrtili štátni ochranári na parkovacej ploche pri rampe na Sliezsky dom dvoch medveďov. Išlo o samicu a jedno jej mláďa. Ďalšie dve medvieďatá ušli do lesa“.

 

AKTUALIZOVANÉ – Štátne lesy TANAPu – doplnenie:

„V súvislosti s reakciami na predchádzajúci príspevok upozorňujeme, že usmrtenie medveďov nevykonali Štátne lesy TANAP-u, ale zásahový tím Štátnej ochrany prírody SR“.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Krásne sa s tým „ochranári“ vysporiadali. Fakt.
  Dve mláďatá bez matky v lese…
  Iný sôsob sa nenašiel?
  Ešte nejaký čas a som zvedavý, ako bude prebiehať odstrel vlka.

 2. či zásah vykonali Štátne lesy TANAP-u, alebo zásahový tím Štátnej ochrany prírody SR, alebo NATO.
  Vyriešili to na hulváta. Kde je ten ochránca Budajko teraz?

 3. Niet divu, keďže z národných parkov sú stavebné parcely pre nenažratých developerov a zbohatlíkov. Ale máme Budaja, on to vybaví, keď sa nebude fotiť dakde pri haldách alebo na kopci z luženca.

 4. takto sa šíria nepravdy, tá medvedica aj s mláďaťom išla po koľajach ak je usmrtená tak možno skončila pod kolesami toho vlaku, ktorý nestihol zabrzdiť, alebo chce niekto tvrdiť , že v tej chvíli tam už čakalo vraždiace komando ochranárov, či správcovia TANAPU?

 5. Rozmýšľam koho ochranári vlastne chránia… Myslel som, že tatranskú faunu, ale vidím, že občas je to aj naopak.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články