Dočasné trhovisko na Parkovej ulici opäť otvorené

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dňa 1. mája bolo v Seredi otvorené dočasné trhovisko na Parkovej ulici v Seredi. Krásna slnečná sobota sem prilákala ako predávajúcich tak aj kupujúcich. Sortiment bol pestrý. V ponuke dominovali priesady rajčín, paprík, zeleru a ďalších druhov zeleniny, kúpiť sa dali aj sadenice kvetov. Kto má chuť, mohol si zakúpiť aj čerstvé rajčiny, reďkovky, cibuľky či uhorky.

.

Trhovisko bude otvorené v sobotu od 6:00 hodiny. Dodržiavať je potrebné všetky hygienické opatrenia ako mať prekryté horné dýchacie cesty či zákaz konzumácie jedál a nápojov.

Predajné stánky boli do priestorov bývalého záhradníctva preložené minulý rok z dôvodu rekonštruckie trhoviska na Mlynárskej ulici. Ako sme Vás informovali už v predchádzajúcom článku, Úrad verejného zdravotníctva síce povolil od pondelka 22. marca 2021 prevádzku nekrytých a čiastočne krytých trhovísk, no za veľmi prísnych podmienok. V areáli bývalého záhradníctva v mestskom parku ich nebolo možné dodržať, preto sa otvorenie tohto predajného miesta v Seredi oneskorilo. ( článok tu )

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články