Pátranie po 31 ročnom T.K. zo Serede je ukončené. Žiaľ bez šťastného konca

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ NÁM POMÁHALI

KR PZ Trnava |MM|  Polícia oficiálne ukončila pátranie po nezvestnom, 31 ročnom T.K. z okresu Galanta.

Po viac ako dvoch mesiacoch intenzívneho prepátravania rieky Váh a jej okolia, bol mladý muž nájdený bez známok života.

Galantskí pátrači po nezvestnom intenzívne pátrali a naše poďakovanie patrí aj kolegom z poriečnej polície PPZ, policajným kynológom so služobnými psami, členom Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce, príslušníkom ozbrojených síl SR a v neposlednom rade aj dobrovoľníkom, ktorí sa opakovane zúčastnili pátrania.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí muža obetavo hľadali, ako aj tým, ktorí prejavili súčinnosť zdieľaním našich príspevkov o pátraní. Aj to pomohlo k tomu, že sa pátrania zúčastnilo aj veľké množstvo dobrovoľníkov.

- Inzercia -
  1. Toto poďakovanie je od rodičov Tomáška zo Serede a patrí všetkým záchranným zložkám Civilná Ochrana NDD, Army Športy Slovensko, Rescue Karpaty, Záchranný systém západ, Pohotovostný patraci útvar, ktorí po neúspešnej pátracej akcii odhodlane organizovali ďalšiu…. ďalej policajtom, hasičom. armáde…..všetkým rybárom, dobrovoľníkom. ktorí boli ochotní svoj čas venovať hľadaniu….taktiež aj našej Ľubke Chrupkovej, ktorá iniciatívne prvé hľadania zorganizovala, na základe ktorých ponúkli svoju pomoc a skúsenosti spomínaní profesionáli…príroda však ukázala svoju moc, pre nás s bolestivým výsledkom…posledné veľké ďakujeme Vám….

  2. ……
    Ani neviem čo napísať, naozaj mi je toto úprimne ľúto ,vzhľadom že tiež mám syna a vzhľadom na to to že ten môj bol často u Vás a je kamarát s dvojičkami , úprimnú sústrasť….

  3. Ešte nie je známe že to bol Tomáš dlho hľadaný,je nariadená súdnolekárska pitva.
    Ale ak by sa to potvrdilo že to bol predsa Tomino tak si ho môže rodina v kľude pochovať😓🕯

  4. Nič nie je horšie ako neistota, ale….Nikomu nie je divné, že telo sa našlo po 2 mesiacoch, pri moste? Po toľkom hľadaní za pomoci psov, potápačov, člnov atď.? Vinohradská aj šintavská strana Váhu sú dosť plytčiny, žeby ho doteraz nikde nenašli. Každopádne je to tragédia, mladý človek.

  5. Treba počitáť s členitým povrchom aký tam je. Som jeden z hasičov a sú tam korene, stromy vo vode o ktoré sa nie jeden krát zachytilo telo. Stalo sa, že osoba sa našla po roku zaseknuta pod koreňom v plytkej vode pri brehu a nikto ju nenašiel a pritom okolo prešli desiatky ludí denne. Takže jednoduchá odpoveď pre vás

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články