Nedeľné derby v Trnave bez divákov. Policajti budú v meste vo zvýšenej miere

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavská polícia intenzívne pripravuje bezpečnostné opatrenia.

Počas nedele bude v uliciach mesta monitorovať situáciu, najmä v okolí štadiónu a v centre mesta, viac policajtov. Tí budú v prípade potreby pripravení zasiahnuť.

Našou prioritou bude zabezpečiť verejný poriadok, chrániť život, zdravie a majetok občanov v meste Trnava a jeho blízkom okolí pred, počas a po skončení futbalového zápasu. V maximálne možnej miere zamedziť rôznym prejavom extrémizmu a násilia.

Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, pred zápasom a po jeho skončení, policajti na nevyhnutný čas uzatvoria prejazd cez ulicu Kollárovú. Bezpečnostné opatrenia a s tým súvisiace dopravné obmedzenia, budú prispôsobené aktuálnej operatívnej situácii a čas uzavretia sa preto môže zmeniť.

Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami už vopred rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej.

Fanúšikov žiadame, aby sa podľa možností vyhli nešportovému správaniu, nevyvolávali zbytočné provokácie, aby polícia nemusela zasahovať. Zároveň pripomíname, že stále sú v platnosti opatrenia vlády, ktoré nepovoľujú zhromažďovanie osôb, a pri užšom kontakte s inými osobami je potrebné mať prekryté horné dýchacie cesty. Polícia už stotožnila viacero osôb z predošlých víkendov a porušenie pandemických opatrení sme oznámili príslušným úradom.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články