Ruská strana si odvezie 600 dávok vakcín Sputnik na svoju vlastnú kontrolu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MZ SR |MM O očkovaní Sputnikom sa rozhodne až po ukončení kontroly vakcín zo strany Ruska.

Ruská strana si vo štvrtok odvezie 600 dávok vakcín Sputnik na svoju vlastnú kontrolu. Vypýtali si jeden mesiac na to, aby vakcíny skontrolovali vo vlastnej réžii. Definitívne rozhodnutie o očkovaní Sputnikom u nás padne až po ukončení tejto kontroly.
Informoval o tom minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský v relácii Na telo plus.

- Inzercia -
  1. Musím napísať, že táto vláda je sklamanie to, že bola menovaná 1. apríla asi nie je náhoda. To s ruskou vakcínou nie je všetko, nepozývaju ľudí na druhé očkovanie alebo im predlžujú termín bez mihnutia okom. Vie niekto napísať , za koľko týždňov je druhé očkovanie modernou na poliklinike?

  2. Veď aj mne a stále mi neprišla SMS a tak som volala na linku 0800 174 174 a tam mi na druhý raz povedali, že termín je do 42 dní… Ďakujem pekne za také zmeny, čo ani nevedia vopred oznámiť. V Čechách sa lehoty na preočkovanie zmenili len pre novozaočkovaných.

  3. Referendum a voľby. A potom trnavského bastarda a spol navždy vyhnať svinským krokom z republiky

  4. Čo to je vlastne za cirkus,od koho sa to vlastne kúpilo.?Keď niečo predám a vyexpedujem ,tak vychádzam z toho,že tovar bol overený a schválený,čo majú teraz Rusi čo kontrolovať.Toto nesedí všetko,Boh vie,čo za tým všetko je.

  5. No, bohvie čo nám to poslali a prečo je taký problém s dokumentáciou…podobné problémy so Sputnikom má aj Brazília, nemajú dostatok informácií…škoda, ak by Rusi požiadali okamžite o registráciu mohli byť naočkované dalšie miliony ludí po svete, nerozumiem že ak mali vakcínu ako prvý prečo vtedy nepožiadali o schválenie…

  6. Schválenie je jedna vec,ale druhá vec je,že oni nemajú znalosti o Tom,čo sami predávajú?Plnú zodpovednosť za to nesie Matovič,pretože sa do všetkého serie,a nemá o ničom prehľad,

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články