Stanovisko prezidenta Policajného zboru k výzve Al-Káida

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM| Stanovisko prezidenta Policajného zboru, plk. Petra Kovaříka, k výzve Al-Káida:

 

„Pravdou je, že bezpečnostné zložky SR zachytili takúto informáciu. Môžeme však všetkých ubezpečiť, že zatiaľ nemáme informácie, že by mala súvis so Slovenskou republikou. Napriek tomu sme prijali opatrenia, ktoré z taktických dôvodov nebudeme zverejňovať. Únik policajných správ do mediálneho priestoru, hoci neutajovaných, považujem za nezodpovedné správanie sa, a nariadim kontrolu, aby som zistil, kto sa takto zahráva s citlivými informáciami, ktoré momentálne teraz vyvolávajú zbytočnú paniku.“

- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Kedy začnú riešiť tých čo pustili všetko zo spisov Kuciak a iných… Komplet cele spisy mali novinári k dispozícií so všetkými citlivými údajmi…

  2. Pod Kalinákom pôsobil ako riaditeľ Sekcie prevencie, korupcie a krízového manažmentu Úradu vlády SR a súčasne ako riaditeľ Kancelárie Bezpečnostnej rady na Úrade vlády. Nuž čo už len tento pánko chce zachytit,ked sa mu po úrade vlády špacírovala Trošková konkubína mafiana Vadalu.

  3. Pod týmto pánom pracujú všetci ľudia, ktorí sa tam dostali ešte za pána Kaliňáka a pani Sakovej. Takže všetko po starom. Asi ani toto nezachytil.

  4. Zachytil vôbec kde pracuje?
    Takže – bude šmírovať vlastných, ako by mal šmírovať po tých čo sa vyhrážajú? Únik informácií? Vždy najprv od seba a nech mi “pánko” nehovorí, že fízli nemajú “napichnutý” mobil. V “rámci bezpečnosti”.
    :))

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články