Pátrači po nezvestnom Tomášovi: “Bohužiaľ aj napriek snahe sme stále neúspešní”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Army Športy SlovenskoDnes sme sa opäť zúčastnili pátrania po nezvestnom Tomášovi Kuchynkovi zo Serede.

S kolegami z Civilná Ochrana NDD, Pohotovostný pátrací útvar, Rescue Karpaty sme na člnoch prešli naplaveniny na rieke aj priehrade, ostrovy, pešo sa prešli brehy od Kráľovej až po Sereď z oboch strán a to aj vďaka dobrovoľníkom, ktorí nám prišli pomôcť.

Využili sme aj plný potenciál aplikácie na manažment pátracích tímov.

seredonline.sk ďakujeme za informovanie verejnosti a aj za zapožičanie techniky na prehľadávanie vodnej hladiny.

Bohužiaľ aj napriek tejto snahe sme stále neúspešní. Musíme prehodnotiť ďalšie kroky.

Ďakujeme všetkým za pomoc a podporu.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Pane bože, veď sa nemohol vypariť 😢 nechápem, ako ho nemôže nikto nájsť 😢 je mi to veľmi ľúto, kiež by sa už našiel 🙏

  2. Tiez si myslim ze niekam odisiel a takto to uhral. Rodicia nech dufaju ze ano ale ak by to bola pravda tak kvoly tomuto co vsetci zanho robia by si mal odsrat riadny trest a zaplatit vsetky vyjazdy a strateny cas. Nebudem tu nanho nadavat lebo ozaj sa mohlo stat to co nikto nechce ale ak zije tak by som mu navrhoval exeplarny trest.

  3. ……
    Trochu silná káva, exeplárny trest, sorry, nikto nevie pozadie tohto. Zastanem si toho chlapca. Nikto nevie čo a prečo spravil ,to čo ešte nevieme, možno mal nejaký problém, nepriateľov….slabšia psychika a zlo je na svete, nie je každý človek silný jedinec…každý rieši svoje problémy po svojom, bohužiaľ v niektorých prípadoch takto aj ked dúfam že príde radšej k tomu aby sa ozval než aby sa našiel.

  4. odborníkmi na hĺadanie nezvestných čo miesto hladania, vypisujú kade tade sa to tu len hemží

  5. Ak nám to vybavíte, to vypustienie váhu vám dám nobelovku. Pretože už nám to bolo viac krát slúbené a žial bezvýsledne

  6. Títo mentálni akrobati vám vybavia leda tak zvýšený krvný tlak. Vôbec si ich nevsimajte. Pokiaľ ste z tímu záchranárov, potom vedzte, že každý súdny človek obdivuje vaše odhodlanie. Internetoví odborníci-vševedovia západnú prachom dejín, ale vaša práca je statocna a zaslúžná činnosť.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články