Kristián zo Serede sa štvrtý deň nikomu neozval – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |DM|  TAKTO KRISTIÁN UŽ DNES NEVYZERÁ. MÁ NEDBALÝ „LOOK“, DLHÉ VLASY A BRADU.

Policajti pátrajú po nezvestnom 23 ročnom Kristiánovi Rapanovi.

Kristiána posledný krát videla rodina v utorok okolo obeda. Z adresy v meste Sereď odišiel na neznáme miesto a už štvrtý deň sa nikomu neozval.

Kristián je 170 cm vysoký, má plnoštíhlu postavu a hnedé oči. Má jazvu na obočí. V súčasnosti nosieva dlhé čierne kučeravé vlasy a neupravenú čiernu bradu. Jeho chôdza je pomalá a kolísavá a je pri nej naklonený mierne dopredu. V poslednom období žil život na ulici.

Pokiaľ ste mladého muža videli alebo viete, kde sa v súčasnosti zdržiava, kontaktujte políciu na čísle 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB polícia SR – Trnavský kraj.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – zrušenie pátrania KR PZ Trnava:

Polícia mladého muža vypátrala v Bratislave, v poriadku a bez zranení.

 

- Inzercia -
 1. Chudátko pričmúdené …
  Keby všetci pričmúdení z cukrovarskej a trnavskej kamsi zmizli naveky,tak by mi to ani nebolo ľúto.

 2. Vy ste dobry primitivy Vy dvaja. Nech robi cokolvek aj tak je to clovek a ludska bytost a niekomu chyba. Som zvedavy ako by ste vyplakavali keby to bolo Vase dieta dementi.

 3. Keď sa nájde prichilíš ho u teba doma? Dojdem aj ja s bratmi?
  Ďakujem

 4. Bože ,ľudia koľko zla a nenávisti je vo Vás. Ešte ste nepreskocili,neviete čo Vám život prinesie. Každý sme nejaký,každý máme niekoho o koho máme strach! Tak sa chovajte a vyjadrujete ako civilizovaný národ!

 5. Pani Seredanka vy máte liberálno – popletené myšlienkové pochody. Vidno že s týmto etnikom ste nikdy nič nemala do činenia. Nehádžem všetkých do jedného vreca ale z tých čo som spomínal keby sa stali vašimi susedmi,veľmi rýchlo by ste zmeila názor na týchto ľudí !
  A určite so mnou veľmi veľa “gádžov” súhlasí,len sa boja to sem napísať. Žijeme totiž v totalitnej diktatúre kde vás môžu zatvoriť aj za myšlienky…
  Prajem pekný deň !

 6. To ozaj takéhoto nebude ľúto. A je jedno či je čierny, oranžový, červený. Karma je zdarma a všetci takíto zm*di by mali dostať čo si zaslúžia.

 7. Pre anoNym Dniel c :: :: choď sa spláchnuť ty piča skurvená kto ti je ,,že len človek ,,? Aký človek ? Veď je to cigáň ty piča maglajzova vytoková kurva jebava mrduchtivá ,,že človek ??! Fuj piča ! Že človek ! Živočích je to !

 8. Lopata ja budem musieť povedať bratovi aby ťa hneď ráno v robote oblial studenou vodou aby si sa trochu schladil…

 9. Vy ste niektorý fakt pridrbany národ hanbim sa že pochádzam zo Seredi hanbím sa za Vás primitívnych občanov!!! Je jedno či róm či biely je to osoba ktorá chýba niekomu a v poslednej dobe podozrivo miznú ľudia .. držím palce že sa nájde živý a zdravý 🙏
  Amen a teraz sa obujte domna aj tak vás mám 🖕👈

 10. Počuj ty bez okuliarov,ty máš asi nejakú očnú vadu ! Radšej si tie okuliare daj na nos ! Nečítaš tu že chalanisko sa už našlo ? Hambím sa že máme v Seredi takýchto primitívnych ovčanov ktorí nevedia čítať !

 11. Prosím ťa ty tu nefantazíruj. Koľko ľudí zmizlo v poslednej dobe? Máš štatistiku? Tento tu sa našiel v Bratislave. Niekto ho tam uniesol alebo teleportoval? Nie je svojprávny? Načo tu rozširuješ reči o miznutí ľudí?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články