Mestská parkovacia politika 6

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Peter Sabo / 23 APR 2021 /   Parkovacia politika mesta Sereď.

Bez komentára…

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vsade je bezne ze za nicenie verejneho priestranstva a poskodzovanie zelene je pokuta minimalne 60€ ale v Seredi ma mestska policia asi inu pracu a hlavne ci ja na tento pripad aktualne nejake VZN. Hold je to dlhsie vidiet komu na com zalezi… Kzdopadne u susedov z cervenobielou vlajkou (AT) je to diametralne vyssia suma a clovek si hned premysli ci zaparkuje na trave….

  2. Ako vidieť i na záberoch, že ľudia si pred svojim domom zlikvidujú zelený záhon, buď ho vysypú štrkom, alebo vybetónujú, kde potom parkujú. Či na to majú povolenie a platia, to nikoho nezaujíma?

  3. Spoplatnil by som parkovanie vozidiel na mestských plochách napr 200€ /rok aspoň by malo mesto peniaze na odmeny a sem tam nejakú opravu výtlku

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články