Hrozivo vyzerajúca dopravná nehoda na R1 pred Trnavou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti boli dnes, v skorých ranných hodinách, privolaní k dopravnej nehode 3 vozidiel.

Na diaľnici R1, kúsok pred Trnavou, došlo k zrážke 2 nákladných vozidiel a osobného auta. Podľa prvotných informácií dostal 60 ročný vodič dodávky defekt a odstavil auto pri krajnici. 33 ročný vodič kuriérneho auta nestihol zareagovať a v plnej rýchlosti do neho zozadu narazil. Posledný, 55 ročný vodič Škody Octavia, sa zrážke stihol vyhnúť len čiastočne. V jeho prípade si to odniesli plechy na pravej časti jeho auta.

Pri hrozivo vyzerajúcej nehode sa zranil iba vodič kuriérneho auta, ktorého záchranári previezli so zraneniami do trnavskej nemocnice. Policajti podrobili všetkých vodičov dychovým skúškam s negatívnym výsledkom.

Diaľnica bola z dôvodu dokumentovania nehody a odstraňovania jej následkov asi hodinu uzavretá. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje.

Dávajte si na cestách pozor a rýchlosť prispôsobte tak, aby ste vedeli včas zareagovať na situáciu pred vami.

 

- Inzercia -
  1. Môj názor ráno som išiel daným miestom do práce asi 5,25 a tiež som sa len tak tak stihol vyhnúť na koľko ho bolo zle vydiet za auto idúce predomnou miesto toho aby vodič pokazeneho auta nestal vonku a nečakal ale plnil si svoju povinnosť a umiestnil výstražný trojuholník na dostatočnú vzdialenosť mohlo sa zrážke predísť alebo minimalizovať následky môj názor ďakujem

  2. a ked nahodou sedis za volantom a vidis cestu pred sebou, vidis aj to, ze nieco tam stoji a ty sa k nemu priblizujes?
    a potom zrazu na poslednu chvilku sa vyhybate? hrozne nieco.

  3. Jednoducho stačí dodržiavať odstup, všetci sa ponáhľajú a lepia na seba tam je chyba. A už keď sa stane nehoda ľudia nevedia ako sa správať, veľa ľudí dá výstražný trojuholník hneď za auto co je veľká chyba treba si to naštudovať dat si reflexnú vestu, ísť za krajnicu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články